Снова в деле: Alyona Alyona показала фото со спортзала, и рассказала о своем питании

Украинская хип-хоп исполнительница на своей странице в социальной сети Инстаграм опубликовала снимки со спортивного зала, и показала себя во время тренировки. Alyona Alyona заявила, что после небольшого перерыва она снова вернулась в интенсивным тренировкам и снова села на диету. Девушка решилась на то, чтобы внушительно похудеть, и теперь идет к этой цели. В публикации рэперша рассказала о том, как тренируется и о принципах своего питания.

Alyona Alyona показала фото со спортзала, и рассказала о своем питании
Alyona Alyona, фото: Instagram

Как сообщает Plitkar со ссылкой на Instagram знаменитости, Alyona Alyona поделилась снимками со своей тренировки. Девушка запечатлена в спортивном образе во время занятий в спортивном зале. В публикации Alyona Alyona заявила, что возвращается к тренировкам. Знаменитость рассказала, что следует советам диетолога и пользуется советами тренеров. Также девушка поделилась принципами питания.

View this post on Instagram

ЗНОВУ В ДІЛІ 💪🏼 ⠀ Я повернулась до тренувань. І перше з чого я почала — налагодила своє харчування (знову). Коли я всім повідомила, що планую схуднути, мій дірект затріщав. Хочу ще раз подякувати всім, хто підтримав, повірив, простягнув руку допомоги — ви найкращі! ⠀ Так от, я знала, що я хочу, але зовсім попередньо не спланувала як саме я буду цього досягати. Знала одне — спочатку до лікаря дієтолога. І от, тримаючи результати і вектор роботи, я опинилася на роздоріжжі: багато хто пропонував свою систему харчування без фізичних навантажень, хтось писав про пару варіантів шикарних дієт+спорт або участь в марафонах, були варіанти берегти спину і виключно плавати, а хтось взагалі пропонував «їсти все і худнути так». ⠀ Першим дзвіночком для мене став приклад Стаса @ragga_jagga з моєї команди, який скинув за карантин 20 кг. Він розповів мені про @vashtrener_ukraine їхній тотальний супровід твого схуднення з максимально індивідуальним підходом. Я вирішила віднести туди результати дієтолога. Одне я для себе вирішила точно: я майже 30 років (читай «пів життя») їла все, що хотіла, коли хотіла і скільки хотіла, тому зараз готова переглянути свої погляди на їжу і пробувати щось змінювати. Морально готувалася, читаючи корисні статті від @olymarkes спілкуючись з нею про свою харчову поведінку. ⠀ На основі рекомендацій лікаря, дієтологи з Ваш тренер розписали мені багатоваріантне трьох разове (мені не можна їсти 5 разів) харчування на протязі дня, показали мені свій додаток для телефону, в якому супер практично за собою слідкувати, і порекомендували чудового тренера в супровід моїм змінам. ⠀ Я значно зменшила кількість вуглеводів, балансуючи швидкі та повільні, я обираю правильні жири, я їм достатньо білків. Я почала думати завчасно, що і коли я буду їсти, перестала соромитися брати їжу з собою і якщо в мене час обіду/вечері, то хай хоч світ лусне — я маю поїсти вчасно і ніякі справи не варті мого здоров’я. І головне — я впевненим кроком йду до того, щоб в моїй голові погляд на їжу як на «ритуал, що приносить кайф» змінився на «джерело енергії і поживних речовин, що допомагає мені бути в тонусі і чудово себе почувати». Чого бажаю усім вам!

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

«Я уменьшила количество углеводов, сбалансировала быстрые и медленные, я теперь выбираю здоровые жиры, и ем больше белков. Я начала думать заблаговременно, когда и что буду есть, теперь мне не стыдно брать еду с собой и если у меня обед, то пусть хоть мир лопнет – мне нужно поесть вовремя. Никто и ничто не стоит моего здоровья», — написала Alyona Alyona.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × четыре =