Повернення сумки на пояс (бананки): з чим надіти?

Мода на стиль 90-х повернулась і знову підняло на вершину популярності сумку на пояс (fanny pack), або так звану бананку. Сьогодні це не тільки практичний, але і стильний аксесуар. Хтось відчув ностальгію, багато хто дивується, знаходячи її моторошнуватою і, взагалі, пережитком минулого, але сьогодні бананка на пояс може виглядати як завгодно, тому пропоную ставитися до неї, як і до будь-якої іншої моделі.

Повернення сумки на пояс (бананки): з чим надіти?

Давайте пробіжимося по її особливостям і подивимося, як вибрати і купити бананку правильно. Може, це переверне ваше уявлення.

1. Практичність — Вона звільняє ваші руки. Можна забути дискотечні танці навколо вашого аксесуара. Шопінг та будь-які інші активні заняття стають набагато невимушеніші, притому що ваші цінності як і раніше з вами.

2. Універсальність — Думаючи про нашу сумочку, не треба відразу представляти тільки бананку з нейлону. Є маса інших моделей, які доповнять будь-який стиль.

3. Різноманітність — Бананка на пояс може виглядати як бананка, клатч, гаманець та інші різновиди, а також бути виконана з будь-якого матеріалу, шкіри, деніму, льону і т.д.

4. Чи може замінити ремінь. Особливо зручно використовувати в контексті з вільними речами на кшталт сорочок, туніків і платтів А-силуету.

5. Акцент — Це справжній statement piece, який відразу приверне увагу, навіть якщо не виділяється кольором або декором.

Через плече

Для ще більш яскравого образу не забороняється носити бананку як сумку через плече. Ви можете надіти на класичний костюм або комбінезон. Грубуваті повсякденні моделі краще виглядають з такою ж вільною взуттям. Класичні шкіряні сумки можна запросто надіти з дуже елегантним комплектом.

Акцент

Що б не було на вас надіто, завжди можна зробити поясну сумку акцентом всього наряду. Вибирайте контрастний або просто помітний колір або принт.

Жіночно

Наші бананки чудово виглядають з будь-якими спідницями. Дотримуйтесь загальний стиль вбрання, як у випадку з будь-якою іншою сумкою. Для додаткової легкості і вишуканості вибирайте моделі на тонкому ремені або ланцюжку, а так само невеликого розміру.

Замість ременя

Підійдуть будь-які фасони, де б доречно виглядав ремінь. Таким чином можна підкреслити талію і залишити руки вільними. Її можна використовувати замість гаманця. Дизайнери показали нам, що вона не зобов’язує вас залишити звичайну сумку в будинку. Можна сміливо носити обидві разом.

Вечірній наряд

Приклад знаменитостей доводить, що поясна сумка може виглядати не гірше будь-якого клатча. Боїтеся перестаратися? Віддайте перевагу елегантним моделям в тон наряду. Якщо ваша душа, навпаки, просить експериментів розбавте класичний комплект гламурним аксесуаром.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •