Очищаємо шкіру обличчя правильно: поради

Очищення шкіри обличчя — базовий щоденний ритуал. Проводити його варто двічі: після сну вранці й перед ним увечері. При цьому засоби для вмивання обличчя можуть залишатися тими ж самими або змінюватися. Багато людей не знають на що треба звернути увагу аби шкіра не втрачала свої властивості.

4 правила, що допоможуть очистити шкіру

Шкіра потребує особливого догляду через постійний контакт з повітрям, де збираються токсичні елементи й пил. INSTYTUTUM радить дотримуватися базових правил, що зроблять щоденні ритуали простішими:

  • Надавайте перевагу слабокислому очищенню, адже з ним ви збережете захисний бар’єр шкіри.
  • Перевіряйте, щоб у складі не було сульфатів, адже вони пошкоджують і сушать шкіру.
  • Додайте зволожувальні компоненти в догляд, щоб наситити й пом’якшити шкіру.
  • Очищуйте шкіру шиї й декольте, адже ці ділянки також потребують догляду.

Засоби бажано вибирати делікатні й лагідні. Думка про те, що очищення шкіри дорівнюється буквально її скрипу, — неправильна. Це тільки може погіршити ліпідний бар’єр і викликати лущення.

Ви можете вибрати професійні засоби для догляду вдома серед косметики INSTYTUTUM, що забезпечують м’яке очищення. Надавайте перевагу засобами з гіалуроновою кислотою, бакучіолом, вітаміном Е тощо.

Поради щодо ефективного очищення 

У всій щоденній рутині очищення є першим етапом. Після нього йдуть тонізація, живлення й зволоження. Якщо вдень у вас був макіяж, то спочатку зніміть косметику з очей і губ, далі — зі шкіри. Обов’язково змивайте залишки засобів водою, теплою чи прохолодною. 

Універсальна доглядова косметика для вмивання — гідрофільна олія. Вона підходить усім типам шкіри, допомагає глибоко очищувати її. Завдяки додатковим компонентам у складі вона гарно зволожує, розгладжує й заспокоює шкіру.

Вранці також не забувайте про ретельне очищення шкіри, адже потрібно прибрати залишки токсинів від метаболізму клітин.

Приділяйте очищенню достатньо уваги. Але й не занадто цим захоплюйтеся, аби не порушити захисний бар’єр. А правильне очищення сприяє природному сяянню шкіри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 − два =