Новые достижения: Alyona Alyona рассказала, на сколько ей удалось похудеть за последний месяц

Популярная украинская рэперша продолжает делиться результатами похудения, публикуя в Инстаграм новые фотографии своего преображения. По словам девушки, после своего дня рождения (Алене исполнилось 29 лет) она стала на весы и увидела там цифру в 127,5 килограмм. Тогда Alyona Alyona решила, что обязательно должна похудеть. А так, как из-за коронавируса ее концертная деятельность приостановилась, рэперша решилась воспользоваться этим временем, чтобы привести себя в порядок. Цель – 29 килограмм за год.

Alyona Alyona рассказала, на сколько ей удалось похудеть за последний месяц
Alyona Alyona
Фото: inforesist.org

Как сообщает Plitkar со ссылкой на Instagram знаменитости, Алена опубликовала свои фотографии, и поделилась радостной новостью с фолловерами. За один месяц ей удалось похудеть на 10 килограмм! Хотя в начале своего пути девушка думала, что эту цифру она сможет потерять за четыре месяца. Но, благодаря консультациям врача-диетолога и упорным тренировкам рэперша достигла прекрасного результата уже через месяц после начала диеты. В публикации Алена рассказала, что ест и как ей удается терять вес.

View this post on Instagram

‼️-10 кілограм‼️ ⠀ Як і обіцяла — поділюся подробицями того, як я над собою працюю. ⠀ 15 червня після дня народження (виповнилося 29 років) мої ваги показали 127,5 кг, і оскільки концертна діяльність зупинена, я вирішила приділити час тілу і схуднути за рік на 29 кг. ⠀ Ви всі проявили до мене надзвичайно велику увагу — мій дірект просто тріщав словами мотивації, підтримки, були різні приклади власних історій, варіанти з чого почати і з ким працювати, до кого звертатися. (За що вам усім безмежно вдячна. Мої підписники — найкращі в світі люди 🥰🥰🥰) ⠀ І я вирішила почати з дієтолога-терапевта, якого порадили саме ви — @dr_povorozniuk . На консультацію необхідно було принести результати аналізів: кровi, сечi та на різні гормони і результати узд брюшної порожнини. ⠀ І якщо з органами в мене все гуд (крім жовчного, бо в мене його нема вже 5 років 🤷, але про це зроблю окремий пост), то аналізи показали різного роду відхилення — в роботі печінки, недостача йоду та вітаміну Д, надлишок сечової кислоти тощо. І найгірше — індекс homa показав, що я за один крок до цукрового діабету 😱😱😱 ⠀ Я ще з Балі намагалася харчуватися краще, ніж в минулому році — їла багато свіжих фруктів, каші — така собі вуглеводна атака. Але виявилося, що так було не правильно. Тому варто починати змінювати себе з КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЛІКАРЯ! Робити зріз по стану здоров’я — обов’язок кожного перед самим собою! ⠀ Таким чином моє харчування перевернулося з ніг на голову. Фрукти замінились овочами, білок став вареним або на грилі (або сейтан), крупи тільки з низьким глікемічним індексом (ніякого білого рису, який на Балі був основою харчування) і то 3-4 ложки, ніяких молочних продуктів чи солодощів, обов’язково оливкова та льняна олія. А ще — ніяких перекусів, бо вони піднімають цукор в крові. ⠀ Тож зараз я прокидаюся щодня о 6 ранку, їм тричі на день чітко по таймінгу (14/10) і лягаю спати не пізніше 23 години. І ось результати. Більші, ніж я планувала, бо мала скидати 10 кг за 4 місяці. А вийшло за 1,5. ⠀ Я маю також фізичні навантаження та тренування, але про це — в наступному пості 💪💪💪 Ще раз дякую всім за поради та підтримку. Для нас просто не існує нічого неможливого!

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

«Сейчас я просыпаюсь каждый день в шесть утра, ем трижды в день по таймингу (14/10) и ложусь спать не позже 23. И вот результаты. Больше, нежели я планировала, потому что должна была скидывать десять килограмм за четыре месяца. А получилось за полтора. Я также занимаюсь спортом, но про это – в следующем посте», — рассказала знаменитость.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × пять =