Лидия Ребрик очаровала поклонников фото с дочками

Популярная телеведущая вновь порадовала поклонников снимком с дочерьми. Лилия показала, как она проводит свое время в загородном доме на выходных.

Лилия Ребрик. Фото — instagram.

Как сообщает Plitkar со ссылкой на официальный Инстаграм Лилии Ребрик, у себя в блоге она часто выкладывает снимки, сделанные на территории ее загородного дома. Сейчас из-за пандемии коронавируса семейство практически все время проводят у себя дома. Здесь они поставили бассейн, установили гамак и прекрасно отдыхают летними днями.

View this post on Instagram

Вчіть своїх дітей мріяти! Плекайте їхнє бажання мріяти, підтримуйте їхні мрії — так розвивається фантазія, так вони вчаться досягати цілей і якщо ви не принижуєте їхніх мрій, то саме так стаєте ще ближчими. Ваша дитина хоче полетіти у космос?! 🚀 Будь ласка! Хай читає якомога більше інформації, хай тренує свої тіло і мозок! 🤸‍♀️ Повірьте, потім ця мрія обов‘язково трансформується у реальнішу! Хоча, а, може, й справді полетить?! Наприклад, моя Діана мріє стати… ветеринаром! Рве шаблони 😂😂😂 даремно думаєте, що в родині танцівника та актриси діти обов’язково підуть по їхніх стопах (хоча задатки в неї є для обох професій 💃). Але я підтримую її прагнення обрати свій шлях. Наприклад, плануємо спільний візит до притулку тварин, аби Діана ближче познайомилася з професією, про яку мріє, і знала про неї якомога більше. А я мріяла бути директором універмагу 🙈🙈🙈і мої батьки терпляче чекали, коли я переросту це своє бажання! Та при цьому жодного разу не принизили моєї мрії і завжди сприймали її серйозно. Підтримали мене і коли я вирішила бути актрисою — ніхто навіть не намагався мене переконати. Ким мріяли бути ви? Чи підтримують вас батьки у ваших мріях? А які мрії у вас зараз? Пишіть! Давайте помріємо разом ❤️❤️❤️ #ребрикщасливародина

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

На новом фото Лилия с дочками Дианой и Полиной запечатлены сидящими в кресле-мешке на газоне. У всех троих одинаковые пижамки, состоящие из шорт и маек. Ребрик перед камерой предстает без макияжа и с ровными волосами.

Ранее Лилия Ребрик поведала о семейной жизни вне камер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь + 10 =