Лилия Ребрик поведала о семейной жизни вне камер

Известная ведущая часто делится с поклонниками деталями личной жизни. Сейчас же Лилия решила развенчать свою «идеальность» и честно рассказала о своей реальной жизни.

View this post on Instagram

#чомуянеідеальна Напишу очевидне: соцмережі — це далеко не все життя людини. Інколи дивишся на сторіз чи фото в інстаграм і здається: о, життя цієї людини ідеальне та й сама людина, мабуть, — ідеальна! Але я прагну бути зі своїми підписниками максимально відвертою. Я хочу сказати вам — я обожнюю життя, я оптимістка всіма фібрами своєї душі, я завжди і в усьому бачу тільки хороше і навіть якщо його нема — я його знаходжу! Я завжди сміюся, радію і відчуваю щастя від кожної миті прожитого життя. Але я неідеальна! Цього не покажеш у сторіз і цим не кожного дня поділишся з підпісниками. Але це щира правда! Так, інколи я плачу, розчаровуюсь і хвилююся. Інколи — сварюся із дітьми (а потім — гірко плачу і шкодую про це 🙈), можу спалити котлети, які готую родині на вечерю після насиченого робочого дня🤪. Я неідеальна, бо не завжди встигаю прибратися в оселі, неідеальна, бо буває, що так хочеться поспілкуватися ввечері з донечками, з чоловіком, а сил немає і я просто засинаю 😕! Зрештою я неідеальна, бо ще жодного разу в житті не приготувала наполеон, який вміють готувати всі крутезні хазяйки😝! Але найголовніше знаєте що??? Ця неідеальність не заважає мені щасливо жити! І я хочу щиро побажати, щоб так було і у вас! Пам*ятайте: все, що нам здається неідеальним, — насправді такі дрібниці! Ніщо (і ніхто!) не має заважати вам бути щасливими! ❤️❤️❤️ пишіть у чому ви неідеальні? #неідеальная

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

Как сообщает Plitkar со ссылкой на официальный Инстаграм Лилии Ребрик, у себя в блоге знаменитость опубликовала откровенное признание. Несмотря на то, что ее жизнь кажется всем идеальной, это не так и Лилия рассказала о том, что «не показывают подпискам и не делятся в сторис». Ребрик называет себя «оптимисткой всеми фибрами души», которая радуется каждому дню и находит позитив во всем. Но ее повседневная жизнь полна усталости после съемок, конфликтов с дочками и испорченными ужинами.

«Я иногда плачу, волнуюсь и разочаровываюсь. Иногда ссорюсь с детьми, а потом плачу и сожалею об этом»,

— созналась ведущая.

Иногда Лилия не успевает пообщаться с дочками и засыпает от усталости. Кроме того, ведущая не считает себя идеальной хозяйкой, так как у нее могут пригореть котлеты, она не часто не успевает убраться в доме, а торт «Наполеон» она так еще не разу не приготовила для своей семьи.

«Эта не идеальность мне не мешает жить счастливо! И я вам искренне хочу пожелать такого же»,

— написала Лилия в соцсетях.

Ранее у себя в Инстаграме Лилия Ребрик показала, как отдыхает с дочками

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 2 =