Як захистити шкіру немовлят і дітей від сонця

Захист ніжної шкіри дитини від сонця — дуже важливе завдання під час літніх прогулянок і подорожей. Для самих маленьких краще всього вибирати мінеральні фільтри, які не так довго ефективні, але які рідко викликають алергію або подразнення шкіри. Обов’язково варто остерігатися косметики з проникаючими фільтрами. Вони становлять велику небезпеку для здоров’я.

сонцезахисний крем
Як захистити шкіру немовлят і дітей від сонця

Сонцезахисні креми для немовлят і дітей: про що потрібно пам’ятати

Сонцезахисні креми не забезпечують 100% захисту від впливу ультрафіолету. Вони захищають шкіру від опіків і знебарвлення, але не блокують загар. Тому, крім нанесення якісного сонцезахисного крему, який можна придбати в магазині Shop Hipp, слід вжити ряд інших заходів для захисту дитини від UVA і UVB випромінювання:

  1. Одягніть дитину в одяг з УФ-фільтрами, яка добре захищає від сонця. Комбінезон або блузка з короткими рукавами і шорти, а також шкіра, змащена кремом, забезпечують набагато кращий захист, ніж трусики і крем, втертий у відкриті частини тіла.
  2. Накрийте голову дитини шапкою або кепкою. Це не тільки захищає голову від перегріву, але і захищає чутливі очі дитини.
  3. Якщо вашій дитині потрібні сонцезахисні окуляри, надіньте їх теж. Важливо відзначити, що це повинні бути сертифіковані окуляри, які дійсно затримують сонячне випромінювання.
  4. Уникайте прогулянок з маленькою дитиною в години, коли сонце найбільш активне, тобто з 10 до 15 годин. У маленьких дітей не тільки ніжна шкіра, схильна до опіків, але і нерозвинені лінзи в очах, які пропускають більшу частину випромінювання UVA.
  5. Крем з хімічними фільтрами варто наносити за 15-20 хвилин до виходу на сонце, креми з фізичними фільтрами можна наносити безпосередньо перед виходом на сонце.

Важливо! За одне змазування дитини кремом з фільтром (ноги, руки, спина, обличчя) втирають близько 5-8 мл косметичного засобу. Багато що залежить від віку і ваги дитини, але, як правило, потрібно використовувати 1 упаковку сонцезахисного крему протягом приблизно 2 тижнів.

Зверніть увагу на термін придатності! Залежно від виробника, сонцезахисний крем слід використовувати протягом 6-12 місяців після відкриття. Сонцезахисний крем попереднього року більше не можна буде використовувати.

Який сонцезахисний крем вибрати дітям

Ключове правило при виборі сонцезахисного крему для дітей — читати етикетки. Нажаль, виробники можуть змінювати склад навіть кожен сезон і по-різному підходять до інгредієнтів в окремих серіях продуктів. Також трапляється продукція з шкідливими інгредієнтами від виробників, які тільки теоретично дбають про якість своєї продукції.

Деякі важливі правила вибору і використання дитячої сонцезахисного крему:

  1. Не використовуйте креми з проникаючими фільтрами. Вони дуже шкідливі для здоров’я.
  2. Новонароджених і менш активних немовлят слід змащувати кремами з фізичними (мінеральними) фільтрами. Старші діти вже можуть використовувати креми з хімічними фільтрами, але краще, щоб вони також містили домішки мінеральних фільтрів.
  3. Крем з мінеральним фільтром можна наносити безпосередньо перед виходом на сонце (захищає відразу після нанесення), крем з хімічним фільтром — на 15-20 хвилин раніше.
  4. Повторюйте нанесення сонцезахисного крему не рідше, ніж кожні 2 години або кожен раз, коли дитина виходить з води.
  5. Використовуйте сонцезахисний крем SPF 50 для новонароджених, немовлят і малюків.

Захист від сонця — будь то діти або дорослі — дуже важлива, але ви повинні керуватися здоровим глуздом. Добре читати етикетки, порівнювати склади і мати під рукою «чорний список» проникаючих фільтрів. Хімічні фільтри в складі не означають поганий продукт, особливо в поєднанні з іншими фільтрами, які їх стабілізують.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три + девять =