Як привітати вчителя з його професійним святом: що можна, а що ні

Усі професії важливі, але є серед них така, що викликає захоплення та найприємніші спогади. Педагоги допомагають кожному учневі зростати, ставати собою, дружити, пізнавати світ. Тому День учителя — свято, коли піднесений настрій мають всі: вчителі, учні, їхні батьки.

Як привітати вчителя з його професійним святом: що можна, а що ні

Незважаючи це, у цей день нерідко виникають труднощі. Щоб неприємних моментів було якомога менше, необхідно вирішити, як привітати вчителя з його професійним святом, заздалегідь. Пропонуємо список порад, що можна, а що не можна робити цього дня.

Не можна

Однозначно погана ідея — знайти перше ліпше побажання в Інтернеті та прочитати його педагогу. Найгірший варіант — зачитувати з телефону. Швидше за все, це привітання учитель чув уже безліч разів і відразу зрозуміло, що на його пошуки витрачено не більше 5 хв дорогою до школи.

Як треба

Краще написати всього два рядки, але зробити це самостійно, учитель легко відрізнить слова, сказані від душі. Якщо придумати вітання важко, прочитайте цитати про вчителів, або красиві вірші, привітання для натхнення. Своє привітання краще вивчити або записати на листівці.

Не можна

Чекати концерту після уроків, щоб привітати вчителя. Хоч у цей день і свято, але уроки ніхто не відміняв. Тому іноді учні й батьки вирішують, що краще не порушувати навчальний процес і перенести вітання на спеціально відведений для цього час.

Як треба

Так, свято — не привід зривати уроки. Але треба знайти час, щоб привітати вчителя до початку занять. Можна вручити квіти, продекламувати вірш, прикрасити класну кімнату стінгазетою. До речі, малюнки на дошці виглядають дуже добре, та вона може знадобитися вчителеві під час уроку, і усю красу доведеться витирати. Гарна поведінка під час уроку та виконані домашні завдання — подарунок, який сподобається будь-якому вчителю.

Як привітати вчителя з його професійним святом: що можна, а що ні

Не можна

Дарувати велику кількість однотипних букетів. Так, квіти це вияв уваги і приймати їх приємно. Але уявіть себе на місці вчителя. Де подіти таку кількість квітів?

Як треба

Можна подарувати букет від усього класу — великий, красивий, бажано у вазоні або, як зараз актуально, у картонній чи дерев’яній коробці. У букеті можуть бути не лише квіти, а й солодощі, фрукти та навіть канцтовари. Головне, щоб він виглядав стильно.

Не можна

Дарувати дорогі подарунки. У вчителя може скластися враження, ніби таким способом батьки намагаються купити прихильність педагога до своїх дітей. Приймати їх, як мінімум, незручно.

Як треба

Хенд мейд листівки, блокноти, органайзери учні можуть зробити самостійно. Вони несуть особливу енергетику, тому вчитель завжди пам’ятатиме про тих, хто їх подарував.

Не можна

Забувати по День Вчителя відразу після закінчення школи.

Як треба

Найважливіша умова цього свята — вияв поваги до вчителя та його праці. Діти краще за все навчаюся цього на прикладі батьків. Якщо є можливість, варто взяти букет, та разом з дитиною привітати свою першу вчительку або класного керівника.

Джерело: pustunchik.ua

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •