Вот это перемены: Алла Мазур в обновленном имидже снялась для обложки глянца, удивив поклонников новой стрижкой

Украинская телеведущая Алла Мазур на своей странице в социальной сети Инстаграм опубликовала снимки с новой фотосессии. Знаменитость снялась для популярного украинского глянца, представ в смелом образе. В интервью телеведущая рассказала о том, как боролась с раком и победила его. Поклонников поразила смена имиджа: теперь Алла не носит парик, она сделала стильную короткую стрижку и кардинально изменила цвет волос. Браво!

Алла Мазур в обновленном имидже снялась для обложки глянца
Алла Мазур, фото: Instagram

Как сообщает Plitkar со ссылкой на Instagram знаменитости, Алла опубликовала несколько фотографий, на которых позирует в обновленном образе. Телеведущая разительно изменилась: больше нет боб-каре и шатенки, теперь Мазур – с короткими волосами, выкрашенными в пепельный. Нужно отметить, что в новом образе телеведущую сразу не узнать. Очень смело и стильно! В публикации Алла рассказала о том, что это ее первая профессиональная съемка после болезни. В публикации она призвала всех не бояться принимать и любить себя.

View this post on Instagram

Привіт, мій новий рік!) Я жива — і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю — і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову — і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку. В цьому номері «Marie Claire» — моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя — після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими. Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дививожним чином підказують нам шлях. Як виконали бажання моє. Давно хотіла повчитися: щоб не тільки вчити інших) Записалася в групу. І от – отримала запрошення. Перше заняття – сьогодні. В мій день народження. Тема, як на замовлення: як визначити власний тип мислення і повернути його в кращий бік) Ну чом би саме так – не почати свій новий рік?)) Словом – з 10.00 до 16.00 відповідати на дзвінки та смс сьогодні не зможу: вчусь)) Ну а для вас поки — аж 5 обкладинок осіннього номера "Marie Claire") Вибирайте: кому яка ближча😊

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

«Нужно учиться принимать себя, любить себя – в беде и в радости. Кто осмеливается изменить жизнь после онкологии – идет учиться танцам. Идет на йогу. Начинает медитировать. Наполнять себя любовью. Ведь только так мы можем поделиться нею с другими», — написала Алла в публикации.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать + двенадцать =