Вигідні подорожі з Мастеркард

Сьогодні в любителів подорожей є можливість відвідувати багато країн світу, проте з Mastercard поїздки стануть ще приємнішими. Платіжна система пропонує безліч переваг і надає додаткові можливості всім власникам банківських карток Мастеркард.

Наприклад, Fastline Бориспіль, прискорена реєстрація та здача багажу перед посадкою в літак, Fast Track у зонах вильоту деяких країн і багато іншого.

Що необхідно для Fast Line та інших послуг

Сервіс Фест Лайн дозволяє власникам банківських карток Platinum, World Black Edition і World Elite проходити митний і паспортний контроль без черги. Послуга поширюється на термінал D аеропорту «Бориспіль».

Дана послуга доступна власникам карток, які за 35 днів перед вильотом здійснювали фінансові транзакції на суму не менш ніж 6000 гривень. Останні 5 днів і вихідні перед подорожжю не враховуються. Ті ж умови застосовуються для послуги прискореної реєстрації та здачі багажу без черги.

Власники вищезазначених платіжних карток можуть скористатися послугою Fast Track у зоні вильоту в Італії, Римі, Сардинії й Венеції. Послуга дозволяє власникам карток проходити митний контроль без черги. Користуватися Fast Track можна без додаткових умов — просто проходьте контроль в аеропорту, маючи при собі банківську картку Mastercard — Платинум, Ворлд Блек Едішн або Ворлд Еліт.

Як скористатися послугою Fast Line

Щоб отримати доступ до ексклюзивних послуг Mastercard, власникам карток необхідно відповідати таким умовам:

  • Картка має бути активною, а на рахунку повинно бути не менше 1 гривні;
  • В аеропорту ви маєте ввести на терміналі PIN-код;
  • Ім’я на банківській картці й у посадковому талоні мають збігатися.

Скористатися послугою можна, виконавши три простих кроки:

  • В аеропорту піднесіть платіжну картку до зчитувального термінала на турнікеті.
  • Введіть PIN-код, після чого на картці буде заблокована певна сума коштів — 1 гривня. Дана дія потрібна не завжди, але в деяких випадках введення ПІН-коду буде обов’язковим. Заблокована сума грошей повернеться на рахунок через кілька хвилин.
  • Проходьте митний і паспортний контроль без черги.

Послуга Fast Line дозволить вам швидко пройти контроль в аеропорту й почати подорож, проте кількість проходів має ліміт — не більше 1 разу на добу. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, звертайтеся до служби підтримки Mastercard або банку, що випустив вашу платіжну картку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + 10 =