Ведущая программы «Сніданок з 1+1» показала своих сыновей

В семье телеведущей Нели Шовкопляс сегодня праздник — день рождения ее мальчиков — Матвея и Тимофея. У себя в Инстаграме она в честь этого события выложила несколько фотокадров с сыновьями и сделанные еще до их рождения во время беременности.

View this post on Instagram

💖💖💖One of the best day in my life💖💖💖 З днем народження, мої маленькі, але вже такі великі синочки!💖🎂🎉 Я вас дуже люблю!💖 6 РОКІВ — ТО ВЖЕ СЕРЙОЗНО!😜 І як вони так швидко промайнули?! Не знаю, не розумію…🤷 В нас разом було багато різних моментів — легких і не дуже, але попереду тільки цікавіше і яскравіше! Просто вірте мені!😉 Ви кожного дня вчите мене йти до своєї мети, шукати можливості, а не відмазки, робити помилки і признавати їх, а ще бути вільною, бути собою!✨✨✨ Я вам за це дякую! І я завжди за вас, що б не сталося! Люблю! І дуже сумую, що не можу приїхати!😔 Тому просто гортаю всю ніч ваші фото… З днем народження!💖🎉💖🎉💖 #двойняэтокруто #Матвей_и_Тимофей #6років

A post shared by Неля Шовкопляс (@nelya_shovkoplyas) on

Как сообщает Plitkar со ссылкой на официальный Инстаграм ведущей, Шовкопляс написала в соцсетях трогательный пост своим двойнятам:

«Один из лучших дней в моей жизни! Мои маленькие и в тоже время такие большие мальчики, с праздником! Я вас люблю! 6 лет это уже всерьез и они так быстренько промчались! У нас были различные моменты — легкие и не очень, но впереди все только интереснее и ярче! Просто верьте мне! Вы каждый день меня учите идти к поставленной цели, искать возможностей, а не отмазок, признавать свои ошибки и еще быть свободной, и быть собой. Спасибо вам за это! И за вас, чтобы не произошло! Люблю! Я очень скучаю, но не могу приехать! По этой причине всю ночь листаю ваши снимки…».

View this post on Instagram

✨✨✨НОСТАЛЬЖІ✨✨✨ 💖Коли моя подруга дізналася, що я вагітна, першим, що вона сказала було: вагітність — це не хвороба! У тебе все буде круто! Так, @mandarina_0427 ?😉 І так мені ті слова зайшли, що з того дня я ходила і кожну вільну хвилину говорила своїм малим, що "ми з вами — сильні, здорові, красиві, щасливі, кохані і бажані!" Ця матнра-молитва-аффірмація була зі мною до самих пологів! І вся вагітність пройшла ідеально!😉 💖Коли я на 12-му тижні прийшла в пологовий робити перше УЗД і по приколу запитала у лікаря чи там взагалі хтось живе і може я собі все вигадала, мій лікар на пару з узисткою тільки посміхнулися і сказали:" Да у вас двойня, дорогая!"🙈 Мабуть більш дурного виразу обличчя в мене більше ніколи не було, бо я раділа і була в шоці одночасно!🤪 💖Коли я вийшла з пологового після цього УЗД мені вистачило рівно пів години, щоб перетелефонувати усьому Харкову і поділитися цією суперновиною!😜 Хоча скоріше маршрутка, в якій я поверталася додому, дізналася першою!😂 💖Коли на 4-му місяці вагітності ми з чоловіком постановили, що весілля не буде, я тужила 1,5 дні як білуга!🙈 Так хотілося свята і весільної сукні! Заспокоїти мене змогла тільки мама, яка сказала, що можна одружитися коли дітям буде років по 6-7, як Бред Пітт і Анджеліна Джолі! А діти якраз доростуть, щоб нести фату або обручки!👰🤵 Ну і що діти відчувають всі мої емоції, тому тужити не треба! Заспокоїлась!😉 💖Коли мені на 33-му тижні сказали, що буде плановий КС, моїй печалі не було меж! Так мріяла народжувати сама, але проти природи не попреш! 💖Коли всі казали, що можуть початися передчасні пологи, я не звертала уваги, моталася між трьома містами, багато гуляла і кайфувала! А за день до операції втекла на концерт Ніно Катамадзе!😜 Хлопцям концерт сподобався та й взагалі бачу, що моя любов до авантюр і музики їм точно передалася!🤪 💖Коли мій живіт був розміром з фітбол, то спочатку з палати виходив він, а потім вже я! А в пологовому всі казали, що я мать-героїня! Бо хлопці народилися з вагою 3кг180г і 3кг080г! Богатирі!💪💪💪 💖Тому в переддень дня народження своїх дітей, я згадую, ностальгую і дякую Всесвіту за ці дві фантастичні душі, які вирішили саме через нас прийти в цей світ!✨✨✨

A post shared by Неля Шовкопляс (@nelya_shovkoplyas) on

Как выяснилось, беременность Нели повлияла на свадебные планы ведущей. Она с будущим супругом была вынуждена перенести торжество на период уже после ее родов. У себя в блоге Шовкопляс написала, что ее беременность протекала легко и весело. Она активно трудилась, жила на два города, а за день до кесарева даже пошла на концерт Нино Катамадзе.

Ранее мы сообщали, что Маша Ефросинина созналась, что с мужем год жили отдельно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

два × два =