В прямом эфире выпал зуб: Маричка Падалко прокомментировала казус, произошедший с ней на днях

Ведущая новостей на телеканале «1+1» за пару дней стала настоящей суперзвездой. Во время одного из прямых эфиров «ТСН» у Марички прямо во время новостной подводки выпал передний зуб. Телеведущая не растерялась, спрятала зуб и продолжила вещать, будто ничего не произошло. Сама Маричка думала, что инцидент останется незамеченным, но видео с моментом, когда она теряет зуб, разлетелось по сети. К слову, видео опубликовали не только украинские, но и зарубежные паблики.

Маричка Падалко прокомментировала казус с зубом, произошедший с ней во время прямого эфира
Маричка Падалко
Фото: womanel.com

Как сообщает Plitkar со ссылкой на Instagram телеведущей, Маричка решила прокомментировать казусный инцидент, поделившись тем самым «беззубым» видео. В публикации ведущая призналась, что этот инцидент – самый курьезный за двадцать пять лет ее работы. Как призналась сама Маричка, она семь лет назад в прямом эфире наблюдала задержание своего супруга на протесте под Киевской радой. А еще несколько лет назад ее ногу во время прямого эфира начала облизывать собака, которая неожиданно появилась на съемочной площадке.

View this post on Instagram

Нова "слава" прийшла звідки не чекали …. і підтримка теж😍. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка😪 на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби😀". Ні, не щодня😁. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося… Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і …. понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) — і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій💪 Завтра вранці побачимось📺 в @tsnua

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on

«Во всей этой истории меня лично поразило количество поддержки, которую я получила. И в комментариях, и в личных сообщениях. Друзья, большое Вам спасибо! В любой непонятной ситуации сохраняем спокойствие», — написала Маричка в публикации.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 − шесть =