Svitlo Park – самодостатнє міні-місто, комфортне та привітне для кожного мешканця

Життя у столиці характеризується великою кількістю можливостей особистого та кар’єрного розвитку. Але багатьом громадянам доводиться щоденно їздити на роботу, відвозити дітей до школи доволі далеко від домівки. Навіть для отримання медичних, косметичних й інших послуг зазвичай необхідно їхати в інший район Києва, а найближчий супермаркет може бути розташований на кілометровій відстані.

Вимоги сучасного суспільства потребують від забудовників житлових комплексів забезпечувати їх мешканців повноцінним сервісом «тут і зараз». Набагато зручніше йди до магазину всього 100 метрів та відвідувати перукарню, яка розташована у дворі. А близькість робочого місця, школи або дитячого садочка до домівки – безцінна перевага. Враховуючи потреби громадян, ТОВ «Еквілібріум Трейд» спроектував та приступив до зведення житлового комплексу Svitlo Park.

ЖК спроектовано за принципом «місто в місті». Це означає, що він являє собою комплекс, оснащений повноцінною інфраструктурою для комфортного проживання. Далеко не все, що потрібно сучасній людині, тут є. Але більшість щоденних потреб можна вгамувати, не покидаючи спільний двір. Це не тільки зручно, а й дозволяє зекономити безцінний час, якого завжди так не вистачає.

Переваги ЖК Світло Парк

Купівля квартири у цьому житловому комплексі – вдале рішення. Воно обумовлене важливими перевагами Svitlo Park, а саме наявністю:

  • Супермаркету та мережі магазинів, рівномірно розподілених по території, що забезпечує можливість купівлі продуктів харчування й господарських товарів у кроковій відстані від дому.
  • Лікарні й десятків салонів краси, масажу, зоологічних товарів тощо – медична допомога й наведення марафету під рукою.
  • Спорткомплексу з басейном та СПА-зоною, де ви можете подбати про своє тіло, укріпити здоров’я та відновитися після тяжких навантажень.
  • Просторого парку довжиною 500 метрів з біговими та вело доріжками, завдяки чому у дворі завжди свіже повітря та є можливість поїздити на велосипеді, скейті, роликах, виконувати програми щоденних ранкових пробіжок.
  • Школи, 7 дитячих садочків – ваші діти можуть більше часу проводити вдома кожного ранку, адже йти до навчального та виховального закладів всього 5 хвилин.
  • Майданчиків для розваг з дітьми, домашніми улюбленцями – відпочивайте всією родиною.
  • Місць, оснащених обладнанням для зарядки електрокарів – важлива довгострокова перевага, адже з кожним роком електротранспорту стає все більше.
  • Підземним паркінгом для мешканців та наземними парковками для гостей – площа двору звільняється від десятків автівок, що позбавляє зайвого шуму та вихлопних газів.

Більшість повсякденних потреб громадяни можуть задовольнити, навіть не покидаючи територію житлового комплексу. Завдяки цьому його можна назвати цілком самодостатнім міні-містом. Проте виїжджати з нього все одно доведеться. І в такому випадку важливою перевагою виступає вдале розташування ЖК Svitlo Park. До станції метро «Видубичі» близько 900 метрів, до Ботанічного саду та історичного центра Києва – 5-6 хвилин їзди на автомобілі, до ТРЦ «Оушен Плаза» та «Арт Молл» — 7-8 хвилин.

Самодостатність житлового комплексу – запорука заощадження вашого часу. Завдяки продуманій інфраструктурі всі мешканці Світло Парку отримують доступ до необхідного повсякденного сервісу, не виїжджаючи за його територію. Заощаджений час можна використати з більшою користю: додаткові 30 хвилин у ліжку, ранкову каву, обійми з рідними. Влаштуйте своє життя з максимальним комфортом – купуйте квартиру у ЖК Svitlo Park!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один − один =