Сенсація на «МастерШеф»: Євген Клопотенко отримав кубок переможця через 9 років

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко, нарешті отримав нагороду за перемогу в шоу «МастерШеф». Заповітна статуетка потрапила до його рук через 9 років після перемоги. Вручення нагороди стало приємною несподіванкою для шеф-кухаря.

Як повідомляє Plitkar із посиланням на «Мета», кулінар виграв 5-й сезон «МастерШеф» у 2015, але не отримав кубка переможця через зміни в умовах нагородження, пов’язані з подіями Революції Гідності. Організатори «МастерШеф» вирішили виправити цю ситуацію, запросивши Клопотенка як гостя у 14-й сезон шоу. Заповітний кубок нарешті потрапив у руки чемпіона. Креативний продюсер та керівник проєкту, Дмитро Широбоков, зазначив:

«Євген робить надзвичайно важливу справу – популяризує та розвиває українську національну кухню. «МастерШеф» пишається тим, що ми одними з перших розкрили яскраву особистість Євгена. Нам приємно, що він з нами товаришує й зараз, тому з нашого боку – це дружній жест. Нам здалося, що Женя ображений того що не отримав свій кубок. Тож як тільки в нас з’явилася можливість виправити цю прикрість, ми нею скористалися».

Клопотенко зазначив, що вручення нагороди стало для нього несподіванкою. Він підкреслив, що тепер відчуває себе справжнім переможцем, з кубком у руках.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Евгений Клопотенко раскрыл кулинарные предпочтения Елены Зеленской.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 − 2 =