Рекомендації по вибору тенісного столу

Настільний теніс — захоплююча і рухлива гра, до якої небайдужі люди різного віку.

Рекомендації по вибору тенісного столу

А щоб гра була в радість, необхідно купити якісний тенісний стіл. Сьогодні вибрати обладнання можна будь-якої бажаної конфігурації, в продажу зустрічаються як нестандартні вироби, так і ті, що відповідають міжнародним стандартам.

Як вибрати і де купити хороший стіл для настільного тенісу

Ви аматор чи професіонал? Будете грати під відкритим небом чи в закритому приміщенні? Бажаєте займатися без напарника чи з напарником? Відповіді на ці питання допоможуть визначитися з вибором необхідного варіанту. Стандартні параметри стільниці тенісного столу:

  • довжина — 2,74 м;
  • ширина -1,525 м;
  • висота — 76 см.

Для виробництва ігрової поверхні використовуються різні типи матеріалів, вони відрізняються вартістю, якістю і відскоком м’яча. Вибираючи стіл для пінг-понгу, важливо враховувати різні чинники. Від них безпосередньо залежить, який спортивний інвентар можна експлуатувати в будинку, а який — під відкритим небом. Професіонали радять, перш ніж відправитися в магазин за покупкою, ретельно вивчати характеристики, види ігрових установок, матеріали, що використовуються для виробництва.

Тенісний стіл для вулиці: основні характеристики

Інвентар для вулиці часто встановлюють на спортивних майданчиках, біля шкільних установ, санаторіїв, на території парків, у дворах. Любителі мають можливість зіграти одну-дві партії прямо біля свого будинку. Всепогодний стіл для тенісу характеризується стійкістю до негативного впливу різних атмосферних явищ. Ігрова поверхня виробляється з меламіну (рідше використовується алюміній). Матеріал не боїться ультрафіолету, стійкий до температурних перепадів, сонячних променів, підвищеної вологості. Поверхня легко очищається від забруднень. Товщина стільниці варіюється в діапазоні від 3.5 до 10 мм. Конструкція може бути як складана, так і без функції складання, з коліщатками або без них.

Стіл тенісний для закритих приміщень і дому

Спорядження такого типу не рекомендується використовувати на вулиці, так як матеріал не стійкий до несприятливих погодних факторів і ультрафіолетових променів. Виробляються з ДВП і МДФ. Перший варіант демонструє відмінні експлуатаційні характеристики, другий приваблює покупців демократичною ціною. На ігрову поверхню наноситься спеціальне покриття антивідблиску, яке не тільки перешкоджає відсвічуванню різних джерел світла, але також забезпечує відмінний відскік м’яча. Більшість моделей оснащено роликами для транспортування, що значно спрощує процес переміщення установки. Тенісні столи для закритих приміщень вибирають для проведення змагань і професійних тренувань.

Функція незалежного кріплення (не всі моделі оснащені) дозволяє закріпити одну половину стільниці в вертикальному положенні і грати без напарника, вдосконалюючи навички.

Вибирайте якісний стіл для пінг-понгу, хороші ракетки і кульки — все для того, щоб гра приносила радість і задоволення.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 + 8 =