Певица Алина Гросу сразу после свадьбы посетила родную Буковину

Алина Гросу. — Фото viva.ua

Известная певица и актриса Алина Гросу сразу после свадьбы за границей приехала в родные края.

Она провела большой концертный тур по Буковине для поддержки отца. Михаил Гросу балатируется, как депутат в Верховную Раду Украины. Певица посетила более 80 сел и провела около 100 встреч с людьми. Она с увлечением описывает это невероятное путешествие в жизни. Она еще никогда так интенсивно не проводила встреч.

View this post on Instagram

Ось і закінчується одна із самих цікавих подорожей в моєму житті… Я впевнена, ще ні у кого не було такого насиченого медового місяця, як у мене:))) Я народилася і виросла на Буковині, але по-справжньому познайомилась з нею тільки зараз. Тільки відвідавши понад 80 сіл, провівши понад 100 зустрічей, побачивши і почувши тисячі різних історій, я пізнала свій рідний край. Навряд чи я б колись змогла б так детально пройти цей шлях , якби не передвиборча кампанія мого батька.. Мій тато дуже багато для мене зробив (і не тільки для мене) й настала мить, коли вже я змогла, хоч трішки підтримати його. Я ним пишаюся і дуже надіюся на вашу підтримку! Я кажу так, навіть, не тому, що він мій батько. А тому, що знаю, що він з ризиком для себе — чесний і завжди тримає своє слово. Він дуже любить людей — робить для них все, що в його силах. Не очікуючи нічого натомість. Він робить це і не заради визнання (навіть мама не завжди в курсі, що на сімейні гроші побудована дорога, куплений трансформатор, комп’ютери, кардіографи й поміняні вікна в школах), він робить це, тому що бачить, окрім нього — немає кому! Він просто діє! Мені за нього не соромно!!! Ніколи!!! І вам не буде:).. Дякую вам всім і кожному з вас, за ваші щирі посмішки, за нашу безкінечну кількість фотографій, за подарунки!!! Дякую Богу, за нашу рідну Буковину!!! За її неймовірну красу, за людей, за її силу!!! З любов’ю, ваша Аліна Гросу❤️

A post shared by GROSU (@alina_grosu) on

Алина много фотографировалась с детьми и поклонниками и призвала голосовать за отца. Она отметила, что ей никогда не было стыдно за него, поэтому она уверена, что он достойный кандидат.

Недавно, 24-летняя Алина Гросу отпраздновала невероятную свадьбу за границей, на которое были приглашены многие украинские звезды. Алина рассказала о свадебный подарок родителей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × один =