Особливості паназіатської кухні в party restaurant Young

Ресторан східної кухні

Ресторан східної кухні

Хто з Вас ще не чув про цей ресторан східної кухні? Напевно, таких майже немає, бо новий заклад мережі Файне Місто поставив на вуха весь Тернопіль.

Місцеві одразу полюбили його за оригінальну кухню, стильній самобутній дизайн та розкішне обслуговування, що вже є традиційним для такого гастрономічного явища, як Сім’я ресторанів Файного Міста.

До речі, не лише тернополяни оцінили високий рівень сервісу та кухні ЯНГ – мешканці з інших регіонів приїжджають сюди, щоб особисто посмакувати незвичними стравами та напоями. У чому секрет такої популярності?

Пан-азіатська кухня в YOUNG – це можливість відвідати Азію, не покидаючи України

Останній тренд світової кулінарії – пан-азіатська кухня. Вона завжди знаходила відгук у серцях і шлунках гостей, проте, віднедавна стала своєрідною «фішкою» безлічі закладів громадського харчування, модним культом і предметом загального інтересу. Якщо за якихось причин досі не відвідали лаундж-бар, що на вулиці Олени Кульчицької 2А (5 поверх), чимдуж виправляйте цю помилку! Адже тільки у цьому місці можливо з’їсти дійсно азійських страв і от у чому їх особливість:

  • Цікаві поєднання спецій, трав і різноманітних корінців. Будь-яка позиція відрізняється своєрідним міксом аромату та присмаку, який розкриває та підсилює інші продукти.
  • Азіатська кухня не є одноманітною, кожна країна робить свій внесок у Ваше задоволення від обіду. У ресторані можна замовити страви Японії, Таїланду, Китаю та В’єтнаму – гурманам буде з чого обирати. У меню присутні як оригінальні, так і авторські страви.
  • Суші-бар – куди ж без нього у ресторані азійського напрямку? Але тут Ви не скуштуєте банальних та розпіарених ролів, яких в Азії насправді ніхто не готує і не їсть. Китайський смажений рол з пряною качкою та ананасом, в’єтнамський фреш-рол з креветками, Такеши (з шіїтаке, омлетом Тамаго, вугрем та ікрою) – заінтриговані? Тоді якомога швидше бронюйте столик!

Заклад поєднує наступну концепцію: нічний клуб, в якому можна смачно поїсти і добре випити? Запросто! Вдень тут обідають бізнесмени та офісні працівники, вечері ласують Удоном і тайським рисом родини, а вночі починаються запальні танці!

Нічний клуб Тернополя

Клуб YOUNG: декілька додаткових причин, окрім оригінальної кухні, для Вашого візиту

Модний і стильний клуб YOUNG має закладену у собі ідею паті-ресторану, тому молодь обожнює тут відпочивати. Але буде цікаво та смачно кожному, незалежно від віку чи захоплень:

  • Зала розмежована, виконує декілька функцій – зона для трапези, лаундж з м’якими диванами, сцена і пульт для ді-джея.
  • Єдиний клуб, в якому Тернопіль може ситно поїсти. До того ж справжнього японського Рамену або Дім Сам.
  • Унікальний дизайн, приглушене світло неонових ламп. Багато простору, грає крута музика.
  • Кальян-бар – ідеально для відчуття повного релаксу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь + три =