Особливості лімфодренажного масажу

Масаж — це сучасний спосіб втекти від суєти, не виїжджаючи з галасливого міста.

Найчастіше люди йдуть на масаж за двома головними причинами:

  1. Або вони хочуть розслабитися;
  2. Або у них щось болить.

Чомусь частіше ми все-таки йдемо на масаж, якщо нас щось турбує. Як правило всі техніки масажу йдуть з давніх часів, коли масаж ще вважався частиною традиційної медицини. Ним лікували багато недуг і не тільки ті, що пов’язані з банальної болем в спині. Також деякі сучасні техніки масажу використовують для омолодження тіла. Однією з таких технік виконується лімфодренажний масаж.

Найчастіше лімфодренажний масаж воліє все-таки слабка половина людства. Даний вид масажу допомагає позбутися від докучливих жіночих проблем у вигляді целюліту, зайвого жиру, набряклості, синців і мішків під очима. Якщо вам знайома хоча б одна з вищезгаданих проблем, вам напевно потрібно звернутися до фахівця лимфодренажного масажу.

Вам також допоможе дана техніка масажу, якщо ви страждаєте неврозами і психічними захворюваннями. Корисно відвідати цю процедуру і тим, кого мучить варикоз або слабкий імунітет. Як бачите у нього дуже широкий спектр дії, але самий його головний ефект — це значне уповільнення всіх процесів старіння.

Лімфодренажний масаж може бути двох видів:

  • Ручний — виконується фахівцем;
  • Апаратний — проводиться за допомогою спеціального механізму.

Кожен з цих видів також ділиться на підвиди, в яких розбираються суто фахівці в цій сфері. Призначення того чи іншого виду залежить від проблем, які вам турбують.

Дуже складно знайти спа салон у Львові, в якому б були професіонали лимфодренажного масажу. Лімфодренажний масаж у Львові можна знайти всього в декількох салонах, а також можна записатись на курси масажу у Львові. Однак, воно того варте!