Ольга Фреймут рассказала, как они с семьей проводят отпуск в ОАЭ

Популярная украинская телеведущая Ольга Фреймут со своим супругом и всеми детьми недавно улетела в ОАЭ, проводить новогодние каникулы в жаркой стране. На днях телеведущая сделала некий фотоотчет для своих подписчиков Instagram, в котором рассказала, как проводит время с детьми и супругом в Абу-Даби. Интересно, что Ольга изначально мечтала о заснеженных Альпах, хрустящем снеге и глинтвейне. Но с маленькими детьми (младшим детям Фреймут по 2 и 3 года) не так уж и просто уехать на горнолыжный курорт. Поэтому семья решила отправиться к морю.

Ольга Фреймут рассказала, как они с семьей проводят отпуск в ОАЭ
Фото: Instagram

Как сообщает Plitkar со ссылкой на Instagram знаменитости, Фреймут поделилась обширным постом, в котором показала и рассказала, как она с семьей наслаждается отпуском. Телеведущая рассказала, что отдых с детьми фактически – это отдых для детей. Но звездная семья не плохо проводит время в жарком Абу-Даби: иногда купаются и загорают, посещают элитные рестораны и развлекаются в парке аттракционов.

View this post on Instagram

Мені хотілося в зимові Альпи, аби наслухатися потріскування каміну, посмакувати глінтвейну і накататися на лижах серед засніжених гірських пейзажів… Але канікули в холодних країнах з маленькими дітьми (трирічним Валерієм і дворічною Євдокією) не були найкращим вибором відпочинку — стільки теплого одягу та спорядження потрібно, та й малята просилися на море. Тож ми обрали Абу-Дабі: нетривалий переліт, лагідне сонечко, готель біля моря. ­ Бути мамою дітей різного віку – це вчитися мистецтву компромісів. Злата хоче в музей сучасного мистецтва «Лувр», Валерій та Дунечка — кататися на санчатах у Феррарі Парку. А ми з чоловіком навіть не маємо часу на море і пляж, бо відпочинок з дітьми – це відпочинок дітей. ­ Вчора Злата переконала всіх повечеряти в семизірковому готелі “Emirates Palace Hotel". До речі, в світі всього лише два готелі з такою кількістю зірок, ще один — “Burj Al Arab”, Дубай. ­ Це вперше криклива розкіш не викликала у мене естетичної відрази: золоті ліфти та рукомийники, мармурові підлоги, стилізовано розсипане каміння Swarovski… безкраї простори, наче пустелі, що навіть персоналу (а його майже 3000!) не видно. ­ На будівництво «Палацу» пішло понад 3 мільярди доларів; на кожного гостя тут розраховано по три працівники! До слова, номер в готелі коштує від 6000 доларів за ніч, гості можуть замовити шампанське та ексклюзивну ікру «Albino» ціною 30 тисяч доларів за кілограм — просто собі у ванну кімнату. ­ Ми повечеряли в італійському ресторані “Mezzaluna” — серед фонтанів та вишуканих ландшафтів. Діти вперше з апетитом з’їли суп зі спаржі. А ось Володимир чекав на равіолі більше години… Виявляється навіть 7-зірковий сервіс може давати збій. ­ Неймовірним щастям для нашої сім'ї стала поїздка в Ferrari park. Злата була вже тут, та й діти два роки тому навідувалися, але тоді їх з огляду на вік нікуди не впускали. Цього разу ми весело провели час — малята вже вищі, ніж 1 метр!) Тільки Валерій засмутився, бо йому не дозволили кататися на гоночних авто — не вистачило 1 см!!! Я попросила сина встати навшпиньки, але працівниця нас розсекретила). ­ Продовження➡️

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

«Быть мамой детей разного возраста – это учиться искусству компромиссов. Злата хочет в музей современного искусства «Лувр», Валерий и Дунечка – кататься на санках в Феррари Парке. А у нас с мужем даже нет времени на море и пляж, потому что отпуск с детьми – это отпуск детей», — пишет Фреймут в публикации.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + семь =