Модная дипломатия: Елена Зеленская в стильном костюме появилась на светском мероприятии

Первая леди страны Елена Зеленская опубликовала в своем официальном аккаунте Инстаграм снимки с посещения фестиваля искусств. Для выхода в свет жена президента страны, как всегда, выбрала стильный и комфортный наряд. К слову, фестиваль назвали «NEOсвітній Арсенал», он посвящен теме «Супермозг». Елена показала несколько снимков с посещения экспозиций, а также поделилась впечатлениями от культурного похода.

Елена Зеленская в стильном брючном костюме посетила музейную выставку
Елена Зеленская
Фото: Clutch

Как сообщает Plitkar со ссылкой на Instagram Первой леди, госпожа Зеленская для выхода в свет выбрала стильный брючный костюм с удлиненным пиджаком, который дополнила черным кожаным поясом, обмотанным вокруг талии в несколько раз. Также немаловажным элементом стильного лука стали брюки-клеш со стрелками. Деловой и элегантный образ Елена разбавила рубашкой лавандового оттенка, и собрала волосы в пучок.

View this post on Instagram

Допис майже на правах реклами 😉 ⠀ Сьогодні в «Мистецькому» стартував «NEOсвітній Арсенал». Організатори обіцяли створити «бунт проти нудної освіти». І їм це вдалося! ⠀ Не просто статичні експозиції, а справжнісінький квест, що поєднує культуру та науку, мистецтво й технології! Фестиваль триватиме до 1 березня та чекає на дітей, батьків, вчителів – усіх, хто хоче «прокачати» свій мозок у прямому значенні слова. Адже фокус-темою цьогорічної події є саме «Супермозок». І навіть простір «Мистецького Арсеналу» на час фестивалю поділений на тематичні «частки»: потиличну, скроневу, тім’яну та лобову. ⠀ Заблукати в лабіринті пам’яті, власноруч створити та запрограмувати робота, наобійматися з «обіймальною» машиною, відчути себе у відкритому космосі, пройти історичний квест та дізнатися, якими були українці 500 років тому, – все це і ще багато-багато цікавого можливо на «NEOсвітньому Арсеналі». ⠀ Особлива локація – сенсорний лабіринт від єдиного в Україні Музею в темряві «Третя після півночі». Тут працюють незрячі гіди. Проект покликаний змінити наше уявлення про те, як ми сприймаємо світ. Для мене ж це чергове нагадування про важливість інклюзії та безбар’єрності простору навколо нас. ⠀ «NEOсвітній Арсенал» вкотре доводить, що у шкільній освіті процеси навчання, заохочення до наукових досліджень та відкриттів можуть і мають бути захопливими – такими, які загравали б з дитячою цікавістю, заполонили й не відпускали. Тож, цитуючи девіз фестивалю, – хай буде з нами всіма сила нейронних зв’язків! 🙂

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Первая леди поделилась впечатлениями от похода в музей, и посоветовала жителям столицы и ее гостям также посетить выставку. «NEOсвітній Арсенал в который раз доказывает, что в школьном образовании процессы обучения, мотивации к научным исследованиям и открытиям могут и должны быть захватывающими – такими, которые заигрывали бы с детским любопытством, захватили и не отпускали».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + 7 =