Лилия Ребрик умилила поклонников фотосессией дочки

Звездная мама Лилия Ребрикнесмотря на занятостьмного внимания уделяет своим детямСтаршая дочка Диана уже снимается в кино и участвует в турнирах по бальным танцамКроме того у девочки имеется склонность к модельной деятельностио чем свидетельствует ее последняя фотосессия.

Дочка Лилии Ребрик. Фото — instagram.

Как сообщает Plitkar со ссылкой на официальный Инстаграм ведущейу себя в блоге Лилия выложила фото старшей дочкикоторые наглядно продемонстрировали ее умение держаться перед объективом камерыРебрик устроила фотосет для Дианы и ее партнера по танцам у них во дворе домаДочка телеведущей позировала в нарядах для танцев украинского бренда.

View this post on Instagram

Як довго ми чекали , щоб наважитися повідомити вам: наша танцювальна студія @studiyadikogo розпочинає набір на новий танцювальний сезон! Попри всі обставини, ми дуже скучили за дітками, за «ча-ча-раз, два, три», за атмосферою та за звичним ритмом життя!!! Тому, дотримуючись всіх карантинних норм, запрошуємо бажаючих на пробний урок. Але, враховуючи обставини, потрапити можна буде виключно за ЗАПИСОМ! Кількість місць обмежена. На ОДНУ дитину дозволяється присутність 1го дорослого. Тому обов'язково встигніть записатися! Відкритий урок відбудеться вже у вівторок, 1 вересня о 18.00. Приймаємо діток (і хлопчиків, і дівчаток) з 4 років і старше. Ласкаво просимо! Бажаючі записатися- пишіть сюди в коментарі, або переходьте на сторінку студії @studiyadikogo та напишіть повідомлення в Дірект, або за телефоном, вказаним в профілі. З Вами обовязково зв’яжуться. Наші тренера: Андрій Дикий @andrii_dykyi (Чемпіон України серед професіоналів з латино-американського шоу. Хореограф-постановник проектів «Танці з зірками», «Танцюють всі»). Сергій Босецкій @bosetskyi_sergii і Катерина Босецька @katya_mizera (чемпіони України серед професіоналів; Майстри спорту України Міжнародного класу; Топ 24 Blackpool Dance Festival Rising Star 2017; Toп 12 International Dance Festival Rising Star 2017; Чемпіони Italian Dance Festival 2018; Чемпіони кубка Європи). Ми чекаємо на вас в будинку Офіцерів за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1; ауд. 214, що на другому поверсі. З собою мати для початку зручне взуття і гарний настрій)). Також, в цьому сезоні, у нас з’явився наш брендований танцювальний одяг (колаборація спільно з українським брендом @zironka.ua 🤩) Також, у нас в студії є уроки англійської мови @nastia.lifestyle , що теж дуже зручно і можна поєднувати приємне з корисним. Тому ми кажемо вам ДО ЗУСТРІЧІ! #новийсезон # танці #студіядікого #ділібока

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

Диана позировала без обувиНа камеру она со своим партнером продемонстрировали несколько танцевальных паВидночто девочке нравится позировать на камеру.

Ранее Лилия Ребрик рассказала о своих кредитах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + 4 =