Користь активного відпочинку на свіжому повітрі

Щоденна доза фізичних вправ на свіжому повітрі, особливо в сонячні дні, приносить багато користі для нашого організму. Ми не тільки піклуємося про свою фігуру та стан, але також забезпечуємо швидке поліпшення настрою та адекватну оксигенацію. Чому варто частіше використовувати заходи на свіжому повітрі? Читайте далі!

активний відпочинок
Відпочинок на свіжому повітрі

Які є види активного відпочинку на свіжому повітрі?

Знаходження навіть 30 хвилин в день для фізичної активності на свіжому повітрі, навіть якщо це була проста прогулянка, є основою для забезпечення нормальної роботи нашого організму. Широкий спектр форм фізичної активності, які можна проводити на відкритому повітрі та пристосовувати до індивідуальних потреб, можливостей та захоплень, означає, що ми не можемо використовувати виправдання «це не для мене». Ходьба, скандинавська ходьба, їзда на велосипеді, катання на роликах або скейтборді, біг підтюпцем, йога в комфорті парку, походи в гори, гра у волейбол, футбол або квест шоу на природі у Києві — це лише деякі з багатьох способи активно проводити час на відкритому повітрі.

Чому варто займатися фізичною активністю на відкритому повітрі?

Ще одним аргументом для виходу з чотирьох стін тренажерних залів, фітнес-клубів, спортивних залів та інших закритих приміщень, де можна потіти займатися тренуваннями, є зміна навколишнього середовища, яке буде більш приємним для очей та сприятиме кращому надходженню повітрю до тіла. Таким чином, ми запобіжемо гіпоксії, яка може спричинити знеохочення, млявість, проблеми зі сном, зниження концентрації уваги та труднощі з пам’яттю.

активний відпочинок
Квест шоу на природі у Києві

Вплив фізичних вправ на відкритому повітрі на організм

Займаючись на свіжому повітрі, ми забезпечимо організм більшими дозами кисню, що призведе до поліпшення роботи серця, дихальної системи та мозку, а кров, що швидше циркулює по судинах, покращить обмін речовин. Це, в свою чергу, допоможе боротися з жировими відкладеннями, тонізувати організм і позбутися від токсинів.

Рух на свіжому повітрі та зміцнення імунітету

Активність на відкритому повітрі повинна стати звичкою ще й завдяки властивостям, що зміцнюють імунну систему, та виробленому під час неї серотоніну, що створює нам гарний настрій. Крім того, у сонячні дні збільшується вироблення вітаміну D, який відповідає за міцні кістки та здорові зуби.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 4 =