Декілька причин, чому ви повинні мати кота вдома

Всі любителі котів дуже добре знають, що м’які чотириногі — це задоволення. Кожен з них може легко назвати багато переваг володіння кішкою. А ви знаєте, чому мати кота вдома — лише плюс? Перш за все, адже це позитивно впливає на найважливіші сфери життя — здоров’я, благополуччя та стосунки з близькими людьми!

Чому ви повинні мати кота вдома

Користь для здоров’я від котів та кішок

Власники котів мають більш сильне серце і рідше мають серцеві напади. Дослідники з університету Міннесоти довели за 10 років досліджень, що люди, які живуть з котом, піклуються про нього та купують лучший корм для кота мають на 30 відсотків нижчий ризик ішемічного некрозу серця або серцевого нападу, ніж люди, які живуть без домашньої тварини. На думку американських вчених, життя з кішкою запобігає не тільки інфарктам, але й іншим захворюванням серцево-судинної системи, включаючи, наприклад, інсульти.

Котяче муркотіння — це те саме здоров’я. Як стверджують дослідники з Університету Північної Кароліни, воно позитивно впливає на імунну систему, завдяки чому можна покращити свій імунітет. Доведено, що у дітей, в яких вдома є кіт або кішка, виробляється більше антитіл для запобігання розвитку астми. Все більше досліджень також показують, що присутність кота в домашніх умовах знижує частоту алергії у дітей, особливо коли коти знаходяться поруч із вашим малюком з першого дня життя. Більше того, як це не дивно, але муркотіння сприяє більш швидкому загоєнню переломів — за допомогою котячих звуків кістки заживають швидше!

Як виявляється, однією з переваг володіння кішкою є те, що ви можете жити довше. І це також пов’язано з муркотінням. Дослідники з Едінбурга впевнені, що ці звуки покращують циркуляцію крові та кровопостачання мозку. В результаті цього нервова система зміцнюється і серцебиття стабілізується. В результаті власники котів живуть до 5 років довше — звичайно статистично.

І, нарешті, — пухнастий вихованець — відмінний засіб для зняття стресу. Ідеальний, тому що він натуральний, без побічних ефектів і відносно недорогий. Пояснюючи, як кошенята мінімізують стрес, потрібно знову повернутися до серцево-судинної та кровоносної систем, але не тільки, оскільки, за цілісним припущенням, організм людини — це ціла система. Таким чином, кішка допомагає зменшити стрес, оскільки при погладжуванні виділяється окситоцин, гормон щастя. Окситоцин знижує рівень кортизолу (гормону стресу) та артеріального тиску, завдяки чому ми відчуваємо себе спокійнішими та оптимістичнішими щодо навколишнього світу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − 6 =