Ansaligy – поєднання новітніх розробок в області косметології для збереження молодості та краси

Якщо ви хочете по-справжньому омолодити свою шкіру та зберегти красу якомога довше, обирайте косметологічну продукцію Ansaligy!

молодость и красота
Краса та молодість. Фото — stb.ua

Ансаліджи Україна – суббренд російської торгової марки «Ansaligy». Компанія була заснована у 2015-му році з метою створення засобів для оздоровлення та омолодження шкіри обличчя й тіла. Однією із засновниць бренду є Тіна Канделакі – успішна телеведуча, яка знає, наскільки важливо жінці завжди виглядати на 100%.

Продукція виробника посідає почесне місце на косметологічному ринку України. Вона характеризується дійсно високою якістю та доступною ціною для свого сегменту. Жінки гідно оцінили препарати Ансаліджи, що підтверджується багатьма позитивними відгуками.

Фактори успіху

Основні причини високої популярності косметичних засобів Ansaligy:

  • Натуральність препаратів. Основою косметики бренду є натуральна сировина: вугілля бамбука, гіалуронова кислота, рослинні плоди та екстракти, кофеїн тощо. Завдяки такому складу шкіра дійсно зволожується, живиться, омолоджується та стає більш пружною.
  • Новітні розробки. У компанії є власна лабораторія. У ній досвідчені фахівці – косметологи та дерматологи – проводять дослідження та виявляють найефективніші формули для догляду за жіночою шкірою. Завдяки експериментам Ансаліджи випускає на ринок революційні препарати косметологічної індустрії.
  • Власне виробництво. Одним з основних факторів успіху фірми є те, що вона створює засобі для збереження молодості та краси у власних підрозділах. По-перше, це дозволяє їй контролювати виробничий процес та якість сировини на всіх етапах. По-друге, відсутність посередників мінімізує собівартість продукції.
  • Широкий асортимент. Під торговою маркою «Ansaligy» випускається багато засобів: гелі та креми, лосьйони та оливи, міцелярні води та сироватки, патчі та SPF. Також є різні варіанти сетів для комплексного догляду. Товари розподілено у три категорії – для догляду за шкірою: обличчя, очей, тіла.
  • Орієнтація на широку аудиторію. Весь асортимент засобів розподіляється в окремі групи – в залежності від типу шкіри (нормальної, комбінованої, сухої, жирної, чутливої). Це дозволяє кожній жінці підібрати комплекс препаратів задля досягнення найефективнішого омолодження.

Одне з гучних досягнень компанії – об’єднання у косметологічних засобах 7 унікальних формул. За ствердженням фахівців організації, така комбінація (з урахуванням концентрації та поєднання) не зустрічалась раніше ні в одного виробника косметики. Якщо ви хочете по-справжньому омолодити свою шкіру та зберегти красу якомога довше, обирайте косметологічну продукцію Ansaligy!

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − 11 =