Схоже, що розмови про кризу в шлюбі Каньє Веста та Б’янки Цензорі мають підґрунтя. Останні події лише підливають олії у вогонь – пара більше не підписана одне на одного в Instagram, що для багатьох стало явним сигналом проблем у стосунках.
Як повідомляє Рlitkar з посиланням на сайт «lux.fm», 47-річний репер нещодавно заперечував «абсурдні» звинувачення у насильстві над дружиною, однак його останні дії викликають ще більше запитань. Наразі він стежить у соцмережах лише за колегою по музичній індустрії – The Game. У свою чергу, Б’янка Цензорі видалила всіх, на кого була підписана, що ще більше розпалює чутки про можливий розрив. Ще кілька тижнів тому шанувальники пильно стежили за акаунтом Каньє та помітили, що він підписаний на Б’янку та P. Diddy. Тепер же його список підписок кардинально змінився.
Додатковим приводом для обговорень стало те, що минулого місяця Б’янка несподівано повернулася в Instagram після тривалої паузи, опублікувала нові світлини та активно почала підписуватися на різні акаунти. Усе це лише підігріває припущення, що відносини між Вестом і Цензорі опинилися під загрозою, а розлучення – питання часу.
Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що Каньє Вест показав голу Б’янку Цензорі на постері до свого нового фільму.