Ваше здоров’я: як виглядає профілактика геморою

Геморой – така прикра проблема, що багато людей ігнорують свої перші симптоми і не звертаються до лікаря. Замість того, щоб доводити до ситуацій, в яких нам доводиться боротися з собою заради свого здоров’я, щоб подолати сором, краще застосувати профілактику. Виявляється, запобігти геморою дуже просто.

Профілактика геморою

Вода – ліки від усього

Необхідна кількість рідини необхідно для підтримки здоров’я. Те ж саме і з гемороєм. Зневоднення призводить до порушення роботи кровоносних судин, що може сприяти утворенню варикозного розширення вен, включаючи геморой. Невелика кількість води в раціоні також ускладнює стілець, що може викликати геморой.

Корисна клітковина

Ще одна річ, про яку не слід забувати, – це правильна кількість клітковини в раціоні, яка покращує роботу кишківника і, таким чином, регулює ритм випорожнення. Клітковину можна знайти в хлібі з висівками або цільнозерновому борошні. Щоб заповнити її недолік, також варто їсти фрукти і овочі. Як варіант, ви можете приймати клітковину у вигляді харчової добавки.

Рух – це здоров’я

Для підтримки роботи кишківника також варто пам’ятати про рух. Це зовсім не обов’язково повинні бути виснажливі тренування – досить декількох хвилин ходьби після їжі. Якщо на вулиці погана погода, варто зайнятися легкої аеробікою вдома.

Не засиджуватися

Якщо ви проводите кілька годин в день, сидячи за своїм столом на роботі, перерви дуже важливі. Все, що вам потрібно робити, – це вставати на кілька хвилин кожну годину і ходити. Це позитивно позначиться не тільки на перистальтиці кишківника, але і на хребті.

Погані звички

Це може здатися незначним, але туалетні звички також відіграють велику роль в запобіганні геморою. Важливо не тиснути сильно на стільчик, також не варто занадто довго сидіти на унітазі.

Трав’яна допомога

Ви також можете час від часу приймати різні трав’яні ванни. Кора дуба відмінно підходить для приготування настою. Однак слід пам’ятати, що вода, в якій ми проводимо сеанс, повинна бути теплою, а не гарячою (близько 30 градусів за Цельсієм), і що для всього сеансу достатньо 10-15 хвилин.

Надійна фармацевтика

Якщо ви вже відчуваєте печіння, свербіж або біль навколо заднього проходу, а на туалетному папері з’явилася кров, не чекайте і запишіться на прийом до лікаря. Перш ніж це станеться, ви можете використовувати мазі або супозиторії для лікування геморою, які продаються без рецепту в будь-якій аптеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − сімнадцять =