
Слово «флуд»: що це таке і як сказати українською
У добу соцмереж, месенджерів і безкінечних чатів ми дедалі частіше стикаємося з інтернет-сленгом. Одне з таких слів – «флуд».
Слово «флуд»: що це таке і як сказати українською ДокладнішеЗнаменитості чи зірки шоу-бізнесу. Улюбленці публіки, які завжди перебувають у центрі уваги громадськості.
У добу соцмереж, месенджерів і безкінечних чатів ми дедалі частіше стикаємося з інтернет-сленгом. Одне з таких слів – «флуд».
Слово «флуд»: що це таке і як сказати українською ДокладнішеУ повсякденному спілкуванні українці часто припускаються мовних помилок, особливо коли йдеться про привітання чи побажання.
Як правильно побажати доброї ночі українською: найкращі варіанти ДокладнішеВсе більше українців переходять на рідну мову, але деякі мовні особливості можуть викликати труднощі. Однією з таких тем є правильне формулювання часу.
Як правильно відповідати на запитання «Котра година?»: уникаємо поширених помилок ДокладнішеУ повсякденному спілкуванні ми часто бажаємо один одному здоров’я, але чи завжди робимо це правильно?
Як правильно бажати здоров’я українською: розбираємо нюанси ДокладнішеУкраїнська мова славиться своєю мелодійністю та точністю, проте інколи ми несвідомо використовуємо кальки з російської, спотворюючи її красу.
Несподівана правда: чому вживання слова «заказати» – це велика мовна помилка ДокладнішеШкільне життя – це особливий період, який залишається в пам’яті на все життя. Протягом цих років нас супроводжує шкільне приладдя, без якого неможливо уявити навчальний процес.
Не «тетрадь» і не «карандаш»: ви здивуєтесь, як правильно говорити українською ДокладнішеСлова «білет» і «квиток» часто сприймають як синоніми, проте вони мають різне значення. Через це їх нерідко плутають у мовленні. Тож коли слід купувати «квиток», а коли отримувати «білет»?
«Білет» чи «квиток»: у чому різниця та коли яке слово використовувати ДокладнішеВсе більше українців відмовляються від використання російської мови, переходячи на державну. Однак, деяким все ще важко адаптуватися та уникнути помилок.
Як правильно запросити кудись людину українською: це варто запам’ятати раз і назавжди ДокладнішеПравопис слів із часткою «пів» – одна з найпоширеніших мовних пасток для українців. Особливо часто плутаються у виразі «пів року».
Як правильно писати «пів року» чи «півроку»: роз’яснення згідно з новим правописом ДокладнішеУкраїнці все частіше прагнуть вдосконалити свої мовні навички, однак деякі слова й досі викликають труднощі, особливо у письмовій формі.
Освічений, досвідчений чи обізнаний: перевірте, чи правильно ви говорите Докладніше