7 правил здорового способу життя

здоровий спосіб життя

Сили для досягнення поставленої мети та реалізації бажань знайдуться тільки в людини з міцним здоров’ям, що веде правильний спосіб життя. Але не всі знають, що це означає – правильне, здорове життя. Адже це зовсім нескладно, достатньо дотримуватися 7 простих правил, які мають стати не зобов’язанням, а щоденною звичкою.

Активний спосіб життя

Відсутність регулярних фізичних навантажень – шлях у нікуди. Спорт позитивно впливає на всі аспекти життя. Це міцний фізичний та емоційний стан, злагоджена робота всього організму, профілактика захворювань. Зовсім необов’язково піддавати організм непосильним навантаженням. Спорт повинен приносити задоволення.

Одні обирають тренажерний зал, біг, ігрові види спорту. А хтось воліє регулярно плавати. Головне – вибрати хороший басейн. Це має бути комплекс, наприклад, такий, як Олімпікстайл, у якому підтримується чистота роздягалень, душових, вода очищується сучасними методами, які не несуть шкоди здоров’ю, а за безпекою відвідувачів стежать професійні тренери.

Правильне харчування

Правильно харчуватися, отже, дотримуватись наступних правил:

  • не зловживати цукром та сіллю, випічкою та кондитерськими виробами;
  • відмовитися від фаст-фуду та снеків;
  • вечеряти не пізніше ніж за 3 години до сну;
  • фрукти, овочі, пісне м’ясо та риба, каші – основа раціону;
  • солоності та копченості, маринади – лише у свята, в дуже обмеженій кількості, але краще про них зовсім забути;
  • відмову від напівфабрикатів, алкогольних напоїв.
  • Не менш важливим є дотримання питного режиму. На день потрібно випивати не менше 2 л води.

Гігієна

Дотримання особистої гігієни – регулярний душ, миття рук, чистота одягу – одна з найкращих профілактик щодо попередження інфекційних та грибкових захворювань.

Повноцінний сон та відпочинок

Щоб відчувати себе бадьорим, повним сил і енергії, уникнути синдрому хронічної втоми, моральної та фізичної перевтоми, необхідно залишати час на повноцінний відпочинок та сон. Дорослій людині за добу потрібно спати не менше 6-8 годин.

Рух

Не тільки спорт допомагає підтримувати міцне здоров’я, але й будь-яка, навіть найменша фізична активність. Якщо робота сидяча, потрібно хоча б на 5 хвилин щогодини робити невелику перерву – пройтися, зробити масаж шиї. Це особливо важливо для працівників офісів, у яких при пасивному способі життя швидко розвиваються хронічні захворювання.

Постава

Скривлена ​​постава – це не тільки негарно, але й ризик виникнення низки захворювань, зокрема дихальної та травної системи. За поставою завжди потрібно стежити та коригувати її за потреби. Запушене викривлення хребта та його наслідки вилікувати дуже складно.

Емоції

Стреси, негативні емоції, психологічна перевтома – всі ці фактори негативно впливають на організм, збільшуючи ризики розвитку низки захворювань. Важливо завжди підтримувати позитивний настрій, сповнювати своє життя позитивними емоціями. Зберегти міцне здоров’я допоможе емоційна стабільність, звичка не сприймати все близько до серця і менше нервувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + twelve =