Як вибрати зручні мокасини для дівчинки?

Кожна дівчинка хоче бути красивою. І важливу роль в цьому відіграє взуття. Що важливо для юних леді? Так як організм ще росте, необхідно стежити, щоб взуття було максимально комфортним, Якщо пара туфель підібрана неправильно, то це може викликати ускладнення, такі як деформація стопи, плоскостопість, а згодом й викривлення хребта.

Як вибрати зручні мокасини для дівчинки?

Мокасини — це винахід американських індіанців. Це взуття вдає із себе м’які тапочки зі шкіри, в яких дуже зручно ходити. Вона призначені для ходіння в них в теплу пору року, тому мається на увазі, що їх будуть носити без шкарпеток. Мокасини набули широкого поширення серед дорослих, а потім і стали частиною дитячої моди.

Модний вирок або як і з чим носити мокасини?

Виробники створили абсолютно різні моделі різних форм і з різними декоративними прикрасами — бантиками, квіточками, стразами. Так що без проблем можна підібрати туфлі, які точно сподобаються дівчинці. Особливий плюс цього взуття в тому, що воно універсальне і мегакомфортне. Однак на випадок особливих урочистостей мокасини не підійдуть. Вони більш призначені для повсякденного носіння.

Як вибрати і купити мокасини для дівчаток?

 1. Неодмінно потрібно зупинити свій вибір на взутті з натуральних матеріалів — шкіри або замші. Так дитяча ніжка буде дихати. А Ви ж пам’ятаєте, що мокасини носяться без шкарпеток і колготок?
 2. Якісні мокасини хорошої фірми прошиваються, а не проклеюються, це збільшить термін їх шкарпетки.
 3. Зверніть увагу на підошву. Вона повинна бути рифленою, щоб дитина не послизнувся на плитці або мокрій підлозі.
 4. Підошва повинна згинатися, щоб забезпечити комфортне носіння.
 5. Задник неодмінно повинен бути жорсткішим, інша частина мокасин.
 6. Коли Ваша дитина буде міряти туфлі, попросіть її пройтися, і перевірте відстань від кінчиків пальців до кінця туфлі. Ця відстань повинна бути не менше 1-1,5 см. Але і не більше, щоб при ходьбі мокасини не спадали з ніжок.

Чому варто купити мокасини торговельної марки Фламінго?

Дитячі мокасини Фламінго — http://flamingo.in.ua/uk/42-mokasiny відповідають цим вимогам. Дизайнери взуття піклуються про здоров’я діток, тому при виробництві дотримуються усі технічні норми.

Але зверніть увагу, щоб Вашій дівчинці подобалося те, що ви вибрали. Це позитивно позначиться на її настрої і відчутті себе в світі. Можливо, Ви не бажаєте тратити зайвий час, обираючи пару по магазинах, тому можна відвідати каталог у інтернет-магазині та дізнатися, які мокасини подобаються дівчинці. А потім вже можна їхати до торгового центру та купляти нове комфортне взуття. Дозвольте донечці обрати те, що їй подобається, але не забувайте про її здоров’я.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий