Як обрати торт відповідно до віку іменинника?

Здається, що може бути простіше, ніж вибір солодкого сюрпризу на дитячий день народження? Та насправді підбору десерту варто приділити особливу увагу, адже їжа для маленьких організмів має бути корисною та безпечною, а для підлітків ще й цікавою.

Саме тому варто враховувати вік іменинника та його друзів перш ніж готувати чи купувати торти на день народження. Знайомтеся з корисними порадами щодо цього.

Від року до трьох

Малюкам до трьох років краще взагалі не пропонувати традиційний солодкий десерт. Останній варто залишити для дорослих гостей. Якщо ж є велике бажання порадувати діток смаколиком, приготуйте для них звичайний манник так прикрасьте його фруктами. Він буде корисний та безпечний для юних організмів.

Від трьох до п’яти

Більш старшій малечі теж не варто готувати кремовий десерт. Краще віддати перевагу традиційній домашній випічці без додавання шкідливих інгредієнтів. Наприклад, кекси або капкейки стануть гарною альтернативою торту. Їх можна прикрасити за допомогою спеціальних топерів. До того ж такий десерт дуже зручно роздавати гостям, завдяки тому що він штучний.

Від п’яти до дев’яти

Після п’яти років дітям можна пропонувати класичній кремові торти на день народження, рясно прикрашені мастикою та іншим кондитерським декором. При виборі такого смаколика слід керуватися не тільки його начинням, а й зовнішнім виглядом.

Якщо це тематичне свято, отже і десерт варто підбирати у відповідному стилі. Найбільший попит мають торти із мультиплікаційними героями. Хлопчики полюбляють Черепашок Ніндзя, Трансформерів та Людину Павука. Дівчаткам ближча тема єдинорогів, маленьких поні та принцес.

Від дев’яти до п’ятнадцяти

Підлітки вже мало цікавляться солодким сюрпризом, але і їх можна здивувати. Для цього достатньо замовити торт з оригінальним декором. Останній може розкривати тему майбутньої професії іменинника чи характеризувати його хобі.

Десерт у вигляді гітари чи комп’ютерної клавіатури, безперечно, приємно здивує підлітка. І він не тільки поділиться ним на свої сторінці у соцмережі, але з радістю посмакує цим солодким дивом. А найголовніше оцінить вашу турботу про нього та розуміння його дорослішання.

Як бачите, при правильному підході можна вразити тортом іменинника будь-якого віку. Головне мати бажання зробити приємний та несподіваний сюрприз для своєї любої дитини! І будьте певні, що почуєте на свій адрес не тільки «Дякую», але й «Я тебе люблю».

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий