Все, що ви повинні знати, перш ніж завести вдома акваріумних рибок

Акваріум — дуже ефектний елемент в кожному будинку. Однак ви повинні пам’ятати, що це окрема екосистема, що вимагає належного догляду. Це також залежить від розміру акваріума і виду риби і рослин, які ви обираєте. Під час налаштування акваріума зверніть увагу на деякі з найбільш важливих речей.

Акваріум

Вибір місця

Спочатку вам потрібно вибрати місце, де ви будете розташовувати акваріум. Розглянемо його розташування в квартирі. Він не повинен стояти занадто близько до вікна або в місці, де шум може заважати рибі. Також слід пам`ятати, що невеликі акваріуми складніше обслуговувати і вони вимагають більшого досвіду. Набагато простіше обслуговувати великий акваріум. Рекомендований обсяг — не менше 60 літрів. Акваріум повинен стояти на відповідному каркасі, який витримає його вагу.

Вибір риби

Наступним кроком є ​​вибір виду риби, яку ви хочете тримати в себе дома. Ви повинні взяти до уваги розмір резервуара, який ви вибираєте, і всі інші умови, які ви можете для них надати. Риби дуже різні, а також мають дуже різні вимоги. Деякі відчувають себе добре в маленьких акваріумах, інші починають хворіти в них, для третіх необхідний особливий корм для рибок. Багато видів риб сильно страждають від кулястих акваріумів. На початку не купуйте рибу, що вимагає особливого догляду, або тих, про які ви нічого не знаєте, і вам подобається тільки зовнішній вигляд.

Вигляд

Перш ніж запускати рибу, сплануйте, як повинен виглядати ваш акваріум. Ви можете покласти в нього гальку, каміння або коріння. Важливо, щоб акваріум був цікавий для риби і в ньому було де сховатися. Привабливість акваріуму додадуть рослини. Виберіть ті, які ви можете забезпечити достатнім освітленням і землею, інакше вони можуть почати гнити. Ви також можете використовувати їх штучні аналоги.

Освітлення

Освітлення важливо не тільки для комфорту риб і розвитку рослин. Завдяки цьому акваріум буде добре виглядати в квартирі. Освітлення можна встановити на кришку акваріума або повісити над нею. Ви повинні налаштувати його потужність індивідуально відповідно до потреб вашої риби і рослин. Не підсвічуйте бак традиційними лампочками. Вони сильно нагріваються і можуть привести до розтріскування скла. Стандартна потужність освітлення — 0,5 Вт флуоресцентного світла на літр води.

Фільтрація

Фільтр є одним з найважливіших елементів у вашому акваріумі. Значною мірою від нього буде залежати його правильне функціонування. Він очищає воду від суспензій і змушує її циркулювати. Дорожчі моделі можуть виконувати інші функції, такі як аерація і контроль температури. Фільтри діляться на зовнішні, внутрішні і переливні. Вони розрізняються за способом фільтрації, а також за розміром і способом зборки.

Підігрів

Деякі риби, особливо тропічні, вважають за краще високі температури води. Інші можуть бути чутливі до коливань температури, тому ви завжди повинні тримати їх на відповідному рівні. Для цього ви повинні придбати нагрівач. Потужність нагрівачів дуже різна, від 25 Вт до 300 Вт. Ви повинні вибрати його відповідно до вимог і ємності вашого акваріума. Придбайте також термометр для нього — це може бути дуже корисно в разі відмови нагрівача.

Аерація

Аератор — дуже корисний пристрій, який ви також повинні встановити в своєму акваріумі. Особливо, якщо в ньому багато риби. Завдяки цьому вода стає більш насиченою киснем. Він також змушує її циркулювати, а також є винуватцем чарівних бульбашок у верхніх частинах резервуара.

Плануйте всі ці речі правильно, а для цього звертайтеся до таких магазинів, як petcenter.com.ua. Фахівці допоможуть вам зробити правильні кроки, а також обрати рослини і рибу, завдяки чому ви уникнете помилок і зможете насолодитися здоровим і красивим акваріумом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + 9 =