Plitkar

В Європі триває війна з туристами: відомі міста вводять обмеження для подорожуючих

Обмеження для туристів в Європі

Фото - obozrevatel.com.

Туризм – одна з найбільших галузей світової економіки, яка щороку приваблює мільйони мандрівників до різних куточків світу. Проте, популярність деяких туристичних напрямків часто має негативні наслідки, які змушують міста шукати способи обмеження потоку туристів.

Як повідомляє Plitkar з посиланням на «OBOZ.UA», європейські міста, відомі своєю популярністю, стикаються з проблемами через надмірний поток туристів. Підвищені ціни на оренду житла, величезні натовпи і шум – все це змушує місцеві громади вводити різні обмеження для збереження культурної спадщини та поліпшення якості життя для своїв жителів.

Італія

Італійські міста активно борються з туристичним навантаженням. У Венеції для денних відвідувачів ввели плату за вхід у розмірі 5 євро, а круїзним лайнерам заборонили заходити в центр міста. У Портофіно туристів штрафують за селфі в популярних місцях Instagram, а в Римі запровадили нові правила, включаючи заборону на ходіння топлес та «безладну» їжу. У Сардинії заборонили доступ до рожевих пісків Spiaggia Rosa, а Флоренція обмежила використання Airbnb в центрі міста.

Греція

Афіни обмежили кількість відвідувачів Акрополя до 20 тис. осіб на день і запровадили систему бронювання заздалегідь. Острови Санторіні та Міконос зменшили кількість круїзних лайнерів, щоб контролювати потік туристів.

Австрія

В австрійському Гальштаті встановили дерев’яні огорожі в популярних зонах для фотографування, щоб зменшити натовпи. Місто також обмежило кількість туристичних автобусів і автомобілів, що в’їжджають.

Нідерланди

Амстердам вживає заходів проти надмірного туризму, включаючи обмеження на річкові круїзи та заборону будівництва нових готелів. Введено також обмеження на перебування туристів у місті.

Іспанія

Барселона запровадила туристичний податок від 5,25 до 6,75 євро за ніч і скоротила кількість круїзних суден. Севілья планує стягувати плату за вхід на історичну площу Іспанії, а на Майорці тривають протести проти туризму.

Франція

Франція, під керівництвом міністерки туризму Олівії Грегуар, розробила дорожню карту боротьби з «надлишковим туризмом», спрямовану на регулювання туристичних потоків і підтримку місцевих органів влади.

Великобританія

Корнуолл стикається з проблемами надмірного туризму, тому деякі місцеві жителі можуть бути зобов’язані зареєструватися для відвідування. Уряд також планує виділити 160 млн фунтів стерлінгів на боротьбу з проблемною поведінкою.

Хорватія

Дубровник ввів нові правила для туристів, заборонивши носіння купальників, їжу та пиття біля культурних пам’яток, а також лазіння по міських стінах. Відвідувачі повинні платити 2,65 євро за ніч з квітня по вересень.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподівані вороги сну: 5 звичок, які шкодять вашому нічному відпочинку.

Exit mobile version