Переваги використання інтимних змазок

Існує думка, що інтимна змазка доцільна для використання лише у випадку, коли «там» дуже сухо. Насправді сфера застосування гелю-змазки набагато ширша, що дає можливість будь-якому статевому акту стати набагато приємнішим для обох партнерів.

Отже, гелі-змазки діляться на два типи в залежності від основи:на масляній та водній основі. Лубриканти першого типу забезпечують ковзання, але їх краще не використовувати разом із презервативом, адже вони можуть його пошкодити, а ось гель-змазка на водній основі чудово поєднується з презервативами.

Переваги використання інтимних змазок

І жінки, і чоловіки можуть використовувати гель-змазку для мастурбації — якісні лубриканти гарантують нові приємні відчуття. Для того, щоб визначити, яка змазка підходить саме вам, спробуйте декілька видів, щоб зрозуміти, які відчуття найбільш приємні вам та партнерові.

Олії для масажу можуть нанести шкоду презервативу, тому під час прелюдії краще використовувати гель-змазку Durex® Play Massage «2в1», яка призначена і для інтиму, і для масажу.

Для петтінгу руками також доцільно обрати лубрикант, з яким пестощі будуть більш ніжними і приємними.

Для поєднання орального сексу і пестощів руками рекомендуємо обрати Durex® Play Strawberry – приємний смак і аромат цього лубриканту додадуть у ваші інтимні стосунки нових вражень.

Якщо ви хочете дійсно нових відчуттів, зверніть увагу на Durex® Tingle, який відрізняється морозним поколюванням та Durex® Play Heat з зігріваючим ефектом.

Якщо ви хочете додати інтимним стосункам з вашим партнером нових барв, то майте на увазі, що наша шкіра – то величезна ерогенна зона. Нанесіть змазку на шкіру партнера, притисніться до нього і спробуйте поковзати. Ми впевнені, що ви зможете отримати нові відчуття, які подарують ще більше інтимної близькості і неочікуваного задоволення.

Більше інформациї щодо інтимних змазок можна знайти за посиланням на сайті компанії Durex, яка є світовим лідером у галузі виробництва презервативів та інтимних змазок. Поява у продажу перших презервативів Durex датується 1915 роком, коли їх виробництво налагодила фірма London Rubber Company. «Durex» похідна назва від англійського словосполучення «міцність, надійність і перевага» («Durability, Reliability and Excellence»). Як бренд, «Durex» біл зареєстрований в 1929 році. На сьогодні презервативи Durex здобули всесвітню популярність, охопивши практично чверть всього світового ринку. Лінійка моделей неперевершено широка.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий