Plitkar

Найсексуальніший чоловік світу Джонатан Бейлі розкрив секрет ідеального побачення

Найсексуальніший чоловік світу Джонатан Бейлі розкрив секрет ідеального побачення

Фото -proshokino.com.ua.

2025 рік офіційно став тріумфальним для Джонатана Бейлі. Зірка «Бріджертонів» та фільму «Wicked: Чародійка» отримав титул «Найсексуальнішого чоловіка світу» за версією журналу People. І це зовсім не дивно – інтернет давно закоханий у британського актора, який поєднує шарм, гумор і щирість, повідомляє Plitkar з посиланням на Люкс ФМ.

Його легка хімія з колегами (згадаймо гарячі сцени зі Скарлетт Йоганссон) і невимушений стиль зробили Бейлі справжнім улюбленцем глядачів. 2024 рік став переломним у його кар’єрі – актор знявся одразу в кількох хітових проєктах: «Світ Юрського періоду: Відродження», «Попутники» та 3-му сезоні «Бріджертонів», де його герої ще більше розкрили романтичну сторону.

Попри славу, Джонатан залишається максимально простим у звичках. На питання про ідеальне побачення, він відповів без пафосу:

«Я люблю прогулянки, вечерю, театр або кіно. А якщо це вже соте побачення – тоді Лего і піца. Деякі з моїх найкращих побачень були саме такими».

Так само просто виглядає і його ідеальний вихідний – кава, друзі, музика у навушниках і фільм або театр наприкінці дня. Саме ця щирість і людяність, здається, і зробили Бейлі настільки близьким мільйонам фанатів.

Коли актор дізнався про своє нове звання, він відреагував із властивим йому гумором:

«Я про це не думав. Якщо стане занадто набридливо – подзвоню комусь із Крісів або Скелі».

Без сумніву, 2025 рік лише зміцнить статус Джонатана Бейлі як нового улюбленця Голлівуду і, схоже, найсексуальнішого чоловіка за версією всіх, хто хоч раз бачив його на екрані.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що Бенедикт Бріджертон стане зіркою 4 сезону «Бріджертонів».

Exit mobile version