Настя Каменських та Потап здивували шанувальників сенсаційною новиною. Зіркова пара заявила про повернення до спільної творчості та відродження культового дуету «Потап і Настя» після дев’ятирічної паузи, пише Plitkar з посиланням на ТСН.
«Рано чи пізно все добігає свого кінця. Навіть пауза тривалістю в дев’ять років. Потап і Настя – ми повертаємося»,
– оголосили артисти в Instagram.
Разом із заявою про камбек виконавці анонсували свій перший великий концерт, який відбудеться у Нью-Йорку.
Новина про відродження тандему з’явилася після неоднозначного допису артистів на початку травня, де вони натякнули, що «все закінчується» і процитували хіт «Не пара». Це спровокувало хвилю чуток про розрив їхнього шлюбу.
Тепер фанати сперечаються: чи були натяки на розлучення лише продуманою частиною промокампанії нового проєкту, чи пара дійсно помирилася. Наразі офіційно підтверджено лише відновлення спільної музичної діяльності, а особисте життя зірок залишається інтригою.
Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Потап розсекретив гонорари українських зірок: хто отримує найбільше.
