Де знайти курси англійської мови у Львові

Людина, яка хоче побудувати успішну кар’єру у будь-якій галузі, вільно спілкуватися з усім світом та у кожному місті почуватися, як удома, повинна володіти англійською. Це мова міжнародного спілкування, якою розмовляють у більшості країн світу. Залишилось дуже мало місць, де люди не розуміють англійської, і туди вона поступово проникає.

Коли ви почнете шукати курси англійської мови в Львові (див. тут) запропонує безліч цікавих варіантів. Варто обирати той, який найбільше підходить вам не лише по вартості та методиці викладання. Поцікавтесь професійністю викладацького складу, репутацією самої школи. Подумайте, для чого вам потрібне вивчення мови, та яких цілей ви хочете досягти. Поставити мету необхідно – так ви зможете чітко йти до неї, не зупиняючись.

Нестандартні методики вивчення

Коли ви будете цікавитись інформацією по методиках у школах, вони будуть називати декілька найпоширеніших та основних. Зазвичай вони передбачають паралельне вивчення граматики та поповнення словникового запасу, мовчання учня або викладача до певного моменту на уроках, занурення у мовне середовище.

Є й такі методики, які з певних причин були названі нестандартними. До таких відносяться:

  1. Метод Каллана. Він передбачає процес вивчення, як у дитинстві. Спочатку людина запам’товує нові слова, потім складає з них речення, згодом починає практикувати читання й письмо. Впродовж занять розмовляють лише англійською. Таким чином, можна вивчити мову до Кембріджського рівня за рік.
  2. Раймонда Марфі. Унікальна тим, що акцент припадає на ілюстрації та найпростіші вправи. За цією методикою видаються посібники. З ними можна працювати самостійно, або разом із викладачем. Кожне граматичне правило ілюструється зрозумілими та простими схемами.
  3. Дмитра Перова. Матеріал подається відточено, передбачає опрацювання відео, аудіювання. Наприклад, людина може користуватися генератором фраз, щоб правильно чути вимову та формувати речення. Це дуже швидкий курс, який заснований на перегляді фільмів у оригіналі, відсутності необхідності зубрити правила.
  4. Олександра Драгункіна. Це цілісна методика, яка розглядає практично всі граматичні схеми. Матеріал має засвоюватися дуже швидко, зазвичай протягом 10-20 днів. З першого заняття учень починає будувати речення різних рівнів складності.

На сайті americanenglish.ua можна дізнатись більше про методики викладання та записатись на навчання.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий