Как Янукович с детишками хороводы водил (видео)

Видео, Новости 11 Ноябрь 2011, 11:51

Президент Янукович побывал в Черновецкой области, где посетил местный детский дом. В гости Виктор Фёдорович приехал не с пустыми руками: он привёз детишкам игрушки, а также презентовал ключи от новенького автобуса.

В знак благодарности дети устроили концерт для президента, а он, в свою очередь, не только наблюдал за происходящим, но и принял непосредственное участие в перформансе, пустившись в пляс в центре хоровода. Надо признать, очарования Виктору Фёдоровичу не занимать. Детки буквально не отходили от него, то и дело пытаясь забраться к нему на коленки. Ну просто картина «Ленин и дети» – умилительно и смешно одновременно. :)

Смотрим видео:Комментарии читателей

 1. 11.11.2011 в 12:01

  что там с ним делает целая орда церковной братии? Перзидент окружил себя ими чтобы очиститься от грехов или у нас в стране УПЦ «первые после бога»? Или это телохранители?

 2. 11.11.2011 в 12:14
  Варава

  Хай Бог милує від такого вихователя! Лицемір, цинік і, просто, мерзотник.

 3. 11.11.2011 в 12:20
  Фрекен Бок

  Сам имел «трудное»:) детство, сына воспитал «достойно»(посмотрите на Ютубе, как младший, пьянь, но депутат верховной зрады, шатается по Киеву. Он хочет, чтобы все такие выросли? Не смей поганить наших детей!

 4. 13.11.2011 в 14:32
  Захар Беркут

  Відбувся легким переляком…пронесло.
  Всі статті | Версія для друку :: Додати | Редагувати

  Цікаво, от які думки могли бути в цей час в головці Януковича ?… бо по його фейсу на фото ничь незрозуміти.

  А от нашого Фьйодоровича на Буковині перелякала кулька. У дитячому будинку отця Михайла Жара у селі Молниця Герцаївського району ( і як його тільки туди занесло ?) президента Януковича вихованці зустріли міні-концертом. В оточенні дітлахів, які всадилися президенту на коліна, глава держави слухав пісні.

  Правда пан Бойко, якому дітей на коліна не дісталось, в цей час уявляв собі якійсь інші фантазії…з вихователькою, і явно не переймався проблемами держави та уряду.

  Під рос. композицію «Маленькая страна», бо української небуло в фонотеці дит.закладу ( а чому тоді не «мурка» ??? ) малеча запросила президента у хоровод. Під час танку у залі луснула кулька. » БАХ!»
  «Знову важкий тупий предмет» – подумав бідолаха і вже був театрально почав падати на руки малят проте запримітивши облишений кимось без догляду гаманець Янукович стрепенувся, швидко опанував себе, весело підморгнув попові Михайлу і продовжив вдавати хорошого вуйка.

  Дитячому будинку президент подарував новий автобус “Temsa Safari HD”, якій купили за наші бюджетні гроші та гору м’яких іграшок і солодощів, які теж придбали не з «кішені» гаранта.
  А от іменинниця – 9-річна Віра отримала із рук президента велику ляльку. Коли ж дівчинку запитали, який він, той Віктор Янукович, вона відповіла: «Красивий»! Ну а що ще їм могло відповісти мале дівча, бо Віра вже знає про долю іншої…дівчини…Юлі.

  У відповідь на ласку та подарунки від президента, діти подарували йому…. його ікону !

  СПОЧИВАЙ З МИРОМ

  © Захар Беркут

Оставьте ваш комментарий

 
опубликовать коментарий на стене в Facebook
 
подписаться на комментарии к посту


Самые скандальные Звёзды